iJarocin.pl reklamy
Z policji

Zniszczył skrzynki energetyczne i drzwi, mieszkańcy bloku zostali bez prądu, poniesiono straty na blisko 2 tys. zł

Zarzut uszkodzenia mienia o charakterze chuligańskim usłyszał 43-letni mężczyzna, który w październiku br. zniszczył skrzynki energetyczne znajdujące się w jednym z jarocińskich bloków oraz szyby zbrojone w drzwiach wewnętrznych. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat więzienia.

30 października policjanci z Jarocina przyjęli zawiadomienie o uszkodzeniu mienia w jednym z bloków w centrum miasta. Jak wynikało z przekazanych informacji, nieznany mężczyzna dokonał uszkodzenia skrzynek energetycznych znajdujących się na klatce schodowej oraz szyb zbrojonych w drzwiach wewnętrznych. W wyniku działalności wandala mieszkańcy bloku zostali pozbawieni dostawy prądu, a Spółdzielnia Mieszkaniowa będąca właścicielem budynku poniosła straty w wysokości blisko 2 tys. zł.

Po sprawdzeniu nagrań pochodzących z pobliskiego monitoringu wytypowano podejrzanego o dokonanie uszkodzeń mężczyznę. Okazał się nim 43-letni mieszkaniec Jarocina. 7 listopada 43-latkowi śledczy przedstawili zarzut uszkodzenia mienia o charakterze chuligańskim. Mężczyzna przyznał się do przedstawionego mu zarzutu. Za popełnione przestępstwo, z uwagi na jego chuligański charakter, grozi mu kara pozbawienia wolności na okres nawet 5 lat.

Źródło: KPP Jarocin
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

ERIKO MOBILNY ŻURAW
OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku