reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm
AUTOPROMOCJA - Napisz list do naszej redakcji ijarocin.pl
Najświeższe informacje z jarocińskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Jarocinie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Jarocin Festiwal

Zespół Strain w projekcie Marka Piekarczyka

2019-07-02 12:07:00

W muzycznym projekcie Marka Piekarczyka, który będzie miał premierę podczas Jarocin Festiwal wystąpi wrocławski zespół STRAIN. Grupa grała już na festiwalu w Jarocinie przed dwoma laty i jej koncert był bardzo dobrze przyjęty przez publiczność.

Marek Piekarczyk zaprosił do swojego projektu wiele ciekawych osobowości muzycznych. Przede wszystkim wokalistów: Piotra Cugowskiego i Damiana Ukeje, z którymi wspólnie wykona partie wokalne, jako trio na głosy w aranżacjach rockowych. Wysokie, mocne głosy, ciekawie rozpisane… W Jarocinie usłyszymy najbardziej energetyczne i porywające oraz wzruszające utwory polsko- i angielskojęzyczne. Wokalistom towarzyszyć będzie, oprócz symbolicznej sekcji rytmicznej, orkiestra składająca się z wiolonczelistek. W projekcie pojawi się także wrocławski zespół STRAIN. Od 2012 roku grupa wykonała prawie 300 koncertów w Polsce i w Niemczech. Koncertowali z takimi zespołami, jak: TSA, Luxtorpeda, Acid Drinkers, Hunter, Ira, Lady Pank i wieloma innymi - Saxon, Black Label Society, Blues Pills. Po drodze grupa wygrała m.in. przeglądy: Muzyczna Jesień Grodków czy Liga Rocka Jelenia Gór. Ich pierwsza płyta nominowana była do Płyty rocku Antyradia. Kolejna zyskała świetne recenzje w Top Guitar, Magazyn Gitarzysta, Teraz Rock, Lizard Magazyn, Metal Hammer. Na płytach zespołu gościnnie wystąpili, m.in. Marek Piekarczyk i Krzysztof Zalewski. Pod koniec 2019 ukaże się trzecia płyta zespołu. Zanim to nastąpi, STRAIN będziecie mogli usłyszeć podczas Jarocin Festiwal 2019. - Jarocin to legendarny festiwal i wspaniale było tam zagrać, zresztą równie wspaniale byłoby tam kiedyś wrócić (...) – tak przed rokiem, w jednym z wywiadów mówił Mateusz Galecki, wokalista i gitarzysta zespołu Strain. Powrót do Jarocina nastąpi 13 lipca.
 
 
Jarocin Festiwal 2019 odbędzie się w sobotę i niedzielę – 13 i 14 lipca.
 
 
Sobotnia część festiwalu obejmie koncerty laureatów Jarocińskich Rytmów Młodych. Pierwszego dnia festiwalu zaplanowano też dwa jubileusze artystów: 30-lecie Renaty Przemyk i 25-lecie zespołu Sebastian Riedel & Cree. Specjalny projekt zaprezentuje także szef jury JRM - Marek Piekarczyk, któremu towarzyszyć będą Piotr Cugowski i Ukeje. Tego dnia festiwalu w Jarocinie wystąpi również Sidney Polak.
 
 
W niedzielę na scenie pojawi się legenda polskiej muzyki – zespół Dżem, który w tym roku świętuje jubileusz 40-lecia działalności. Także w tym roku przypada 25. rocznica śmierci legendarnego wokalisty Dżemu - Ryszarda Riedla goszczącego na jarocińskim festiwalu wielokrotnie. Drugiego dnia na scenie Jarocin Festiwal 2019 wystąpi wielu świetnych artystów: Marek Piekarczyk, Kasia Kowalska, Róże Europy, Happysad, Lemon, Mrozu, Tabu, Grubson, Marcelina. Niedzielny koncert zakończy projekt True Colors Band & DJ Live.
 
 
Bilety na Jarocin Festiwal 2019 do nabycia na www.biletomat.pl oraz na www.eventim.pl oraz stacjonarnie w Jarocinie w Spichlerzu Polskiego Rocka, JOK Jarocin i Czytelni „Pod Ratuszem”.
 

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.
-->


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


iJarocin.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ijarocin.pl