Z powiatu

Żegnali komendanta

Żegnali komendanta
Zdjęcie: Facebook/Powiat Jarociński

W środę 26 lutego 2025 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie miała miejsce uroczysta zbiórka, podczas której pożegnano Komendanta Powiatowego PSP w Jarocinie, bryg. Tomasza Krawczyka, który przeszedł na zasłużoną emeryturę.

Bryg. Tomasz Krawczyk rozpoczął swoją karierę strażaka niemal trzy dekady temu. Przez lata swojej służby wspierał kolejne pokolenia strażaków, zapewniając im nie tylko fachową wiedzę, ale także inspirację i wzór do naśladowania. Podczas swojej kariery, bryg. Tomasz Krawczyk wykazał się doskonałymi umiejętnościami dowódczymi, ale także niezwykłą troską o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu jarocińskiego. Jego działania miały ogromny wpływ na rozwój, modernizację i doposażanie jarocińskiej komendy, a także na kształtowanie świadomości społecznej w zakresie ochrony przeciwpożarowej.

 


Źródło: Facebook/Powiat Jarociński



Z regionu


Czytaj również