iJarocin.pl reklamy
Wypadki

Zderzenie trzech pojazdów z udziałem mieszkanki powiatu jarocińskiego

Zdjęcie: Archiwum KP PSP Krotoszyn

W środę, 20 lipca na drodze krajowej numer 15 w miejscowości Lipowiec (gmina Koźmin Wielkopolski) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych. Dwie osoby trafiły do szpitala. Jednym z pojazdów poruszała się mieszkanka powiatu jarocińskiego. 

 

 

- Zgłoszenie do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krotoszynie wpłynęło o godzinie 12:03. Do zdarzenia dyżurny operacyjny powiatu skierował dwa zastępy z  Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie oraz po jednym zastępie z jednostek OSP Koźmin Wielkopolski i OSP Czarny Sad. Na miejsce udała się również Grupa Operacyjna pod dowództwem pełniącego obowiązki komendanta powiatowego PSP w Krotoszynie - podaje st. kpt. Tomasz Patryas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

Na miejscu strażacy zastali pojazd znajdujący się w rowie, oraz dwa stojące na drodze, które blokowały ruch w obu kierunkach. - Osoby biorące udział w zdarzeniu samodzielnie opuściły rozbite środki transportu. Dwie osoby były już pod opieką personelu medycznego, a pozostali uczestnicy nie uskarżali się na żadne dolegliwości - dodaje st. kpt. T. Patryas. Personel medyczny po przeprowadzonych badaniach podjął decyzje o przewiezieniu dwóch osób na SOR.

Jak ustaliła policja, 35-letnia mieszkanka powiatu krotoszyńskiego kierująca pojazdem marki VW doprowadziła do zdarzenia drogowego. - Uderzyła w tył pojazdu marki Peugeot, którym kierowała 33-letnia mieszkanka powiatu jarocińskiego. Ten pojazd z kolei uderzył czołowo w jadący z przeciwka samochód marki Seat, którym kierował 34-letni mężczyzna z powiatu milickiego. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi - podaje asp. Paulina Potarzycka z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie. Obrażenia poniżej dni 7. Czynności prowadzi tutejsza komenda.


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

ERIKO MOBILNY ŻURAW
OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku