iJarocin.pl reklamy
Z powiatu

Zasnął - na środku ulicy - w aucie z włączonym silnikiem... Powód?

Zdjęcie: KPP Jarocin

Zarzut posiadania środków odurzających usłyszał mężczyzna, który został zatrzymany przez policjantów z Jarocina. 37-latek zwrócił na siebie uwagę tym, że spał w swoim aucie, które zaparkował na środku ulicy.

 

- 37-latek z pewnością nie spodziewał się, że swoim zachowaniem zwróci na siebie aż taką uwagę. Jednak mężczyzna śpiący w zaparkowanym na środku rynku BMW, które w dodatku miało włączony silnik, nie mógł umknąć uwadze okolicznych mieszkańców Mieszkowa - informują mundurowi. O zaistniałej sytuacji poinformowano policję.

Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce obudzili kierowcę, który zapytany dlaczego zaparkował w takim miejscu odpowiedział, że zgasł mu silnik i próbował go odpalić, ale mu się to nie udało. - Gdy policjanci poinformowali go, że silnik jest cały czas włączony, powód interwencji nie krył zdziwienia. Policjanci podejrzewali, że kierowca może być pod wpływem alkoholu, jednak wynik badania tego nie potwierdził. Przeprowadzili więc kontrolę kierowcy i auta, podczas której w samochodzie znaleźli środki odurzające w postaci białego proszku, masy plastycznej i zielonego suszu - podaje policja.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do jarocińskiej komendy, a kryminalni udali się do miejsca jego zamieszkania na przeszukanie. Tam znaleźli kolejne porcje środków odurzających.

Zatrzymany mężczyzna jest mieszkańcem gminy Jarocin. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat trzech.

Od mężczyzny została pobrana do badan krew w celu ustalenia, czy kierując swoim samochodem był on pod wpływem niedozwolonych substancji.

Źródło: KPP Jarocin

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku