Patronat nad wydarzeniem objęli nadinsp. Tomasz Olczyk Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu oraz mł. insp. Andrzej Szary Przewodniczący ZW NSZZ policjantów woj. wielkopolskiego.
W turnieju wzięły udział drużyny:
-
KPP Jarocin
-
KMP Leszno
-
KMP Kalisz
-
KPP Środa Wlkp
-
KPP Gostyń
-
ZW NSZZP woj. wlkp
-
Reprezentacja Kobiet Wielkopolska Policja
-
Reprezentacja Uczniów ZSP nr 2 Jarocin
- Zespoły podzielono na dwie grupy. Rywalizacja od samego początku była zacięta, a zawodnicy dali z siebie wszystko, by by uplasować się na najwyższym stopniu podium. Ostatecznie w meczu o I miejsce na przeciw siebie stanęli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie i reprezentacja policyjnych związkowców. Po wyrównanej i zaciętej walce mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 5:2 - wyjaśnia Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie.
Wyniki:
- I miejsce - KPP Jarocin
- II miejsce - ZW NSZZP woj. wlkp
- III miejsce - KMP Kalisz
Najlepszym strzelcem został Łukasz Kogut z KPP Jarocin, natomiast najlepszym bramkarzem - Rafał Gruchała z KMP Kalisz.





















