reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie
Najświeższe informacje z jarocińskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Jarocinie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Jarocin

Za darmo na basen

2020-07-31 13:25:57

Projekt „Rodzina na basenie” jest realizowany przez całe wakacje. Dzięki niemu wszyscy mieszkańcy gminy Jarocin mogą bezpłatnie korzystać z basenu odkrytego. Program jest dofinansowany ze środków samorządu miejskiego, a patronuje mu burmistrz Jarocina – Adam Pawlicki.

W okresie wakacji letnich Jarocin Sport Sp. z o.o. udostępnia bezpłatnie odkryty basen dla wszystkich mieszkańców gminy Jarocin. Program jest kontynuacją prowadzonej na naszym terenie ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej pod hasłem: „POSTAW NA RODZINĘ”.
 
 
Działania dla dobra rodziny i poprawy relacji wśród jej członków jest podstawowym czynnikiem chroniącym dzieci i młodzież przed zachowaniami ryzykownymi, w tym sięganiem  po alkoholi narkotyki. Dzieci i młodzież mają możliwość bezpiecznego zagospodarowania wolnego czasu i spędzenia go wraz ze swoimi najbliższymi na odkrytej pływalni, pod okiem ratowników. Podczas pobytu na basenie młodsi będą mieli możliwość doskonalenia wcześniej nabytych umiejętności nauki pływania, która prowadzona jest przez cały rok szkolny dla dzieci klas 2. Na basenie odkrytym będą udostępnione materiały edukacyjne (ulotki) w zakresie profilaktyki uzależnień i przeciwdziałania przemocy w rodzinie.
 
 
Na terenie basenów dostępny będzie plac zabaw dla najmłodszych dzieci.
 
 
Program skierowany jest tylko do mieszkańców z gminy Jarocin, dlatego też przy bramie wejściowej obsługa będzie weryfikować (na podstawie legitymacji szkolnych, studenckich, dowodu tożsamości, czy prawa jazdy) adres zamieszkania (każdy klient otrzyma do zapoznania się klauzulę informacyjną RODO; po wyrażeniu zgody na okazanie dokumentu i po potwierdzeniu przez obsługę, iż dana osoba jest mieszkańcem gminy Jarocin, gość zostanie wpuszczony na teren obiektu).

Zamów reklamę w gazecie internetowej iJarocin.plReklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ijarocin.pl