iJarocin.pl reklamy
Straż pożarna

Z wizytą w jednostkach OSP

Zdjęcie: KP PSP Jarocin

12 stycznia bryg. Tomasz Grelak - zastępca Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego wizytował jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu jarocińskiego.

Spotkania rozpoczęto w miejscowości Golina, gdzie najmłodsi adepci pożarnictwa z Dziecięcej i Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przygotowali pokaz z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Następnie zastępca Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego swoją obecnością zaszczycił druhów z Kotlina i Jaraczewa. Na zakończenie spotkał się z członkami Ochotniczej Straży Pożarnej w Ludwinowie.

 

Podczas merytorycznych i przebiegających w miłej atmosferze rozmów wymieniono wzajemne spostrzeżenia, doświadczenia oraz wnioski w wielu zakresach działalności zarówno Państwowej jak i Ochotniczych Straży Pożarnych. Wielokrotnie podkreślano ważną rolę wzajemnej współpracy, która ma na celu ratowanie życia, zdrowia i mienia ludzkiego. Obecni na spotkaniach druhowie, przedstawiciele władz samorządowych, komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie bryg. Tomasz Krawczyk wraz z zastępcą st. bryg. Robertem Kaczmarkiem złożyli wzajemne życzenia noworoczne. Ponadto zastępca Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego podziękował druhom za codzienne zaangażowanie oraz ofiarną służbę na rzecz ochrony przeciwpożarowej i lokalnej społeczności.

Źródło: KP PSP Jarocin
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku