reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie
Najświeższe informacje z jarocińskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Jarocinie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Z policji

Z ulicy do radiowozu. 33-latek poszukiwany przez policję trafił już do aresztu

2020-07-29 13:07:00

Zdjęcie: Archiwum
Kryminalni z jarocińskiej komendy zatrzymali 33-letniego mieszkańca Jarocina, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna, poszukiwany listem gończym, zanim trafił do aresztu usłyszał jeszcze zarzut posiadania środków odurzających. Na wyrok będzie czekał odbywając poprzednią karę.

Poszukiwany mężczyzna w 2019 roku został skazany na karę pozbawienia wolności. Pomimo orzeczonej kary, sprawca nie stawił się do aresztu. Do minionego poniedziałku 33-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, często zmieniając miejsce swojego pobytu.

 

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie ustalili aktualne miejsce pobytu osoby i podjęli czynności zmierzające do zatrzymania poszukiwanego. Ich działania zakończyły się zatrzymaniem mężczyzny, który chwilę po godzinie 7.00 wprost z ulicy trafił do policyjnego radiowozu a następnie do miejscowej jednostki Policji.

 

Podczas kontroli osobistej mundurowi ujawnili w ubraniu poszukiwanego środki odurzające w postaci białego proszku. Przeprowadzone badania testerem potwierdziły, że jest to amfetamina. Jeszcze przez przekazaniem mężczyzny policjantom realizującym konwój, usłyszał ona zarzut z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za który grozi mu kara więzienia na okres do dwóch lat.

 

Na orzeczeni sądu w sprawie posiadania narkotyków będzie oczekiwał w Zakładzie Karnym, do którego już trafił w celu odbycia kary pozbawienia wolności zasądzonej we wcześniejszym wyroku.


Zamów reklamę w gazecie internetowej iJarocin.pl

Źródło: KPP Jarocin


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ijarocin.pl