reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm
Najświeższe informacje z jarocińskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Jarocinie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Z policji

Wyrwał dziecku telefon z ręki i zaczął uciekać

2019-11-22 08:46:57

Zdjęcie: Archiwum
Na ul. Moniuszki w Jarocinie doszło do kradzieży. Mężczyzna wyrwał telefon z ręki 11 - latka i zaczął uciekać. Na szczęście w pościg za złodziejem udał się przejeżdżający tamtędy świadek.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 18 listopada ok. godz. 14.40 na ul. Moniuszki w Jarocinie. Do idącego ulicą i rozmawiającego przez telefon chłopca podszedł mężczyzna, wyrwał mu telefon z ręki i zaczął oddalać się szybkim krokiem. Pokrzywdzony, 11-letni chłopiec, zaczął krzyczeć i gonić złodzieja by odzyskać swoją własność.

 

Całą sytuacje zauważył 39-letni mieszkaniec Jarocina przejeżdżający ulicą Moniuszki. Natychmiast zareagował. Zatrzymał pojazd i podbiegł za napastnikiem uniemożliwiając mu ucieczkę i odbierając telefon skradziony dziecku. W przytrzymaniu sprawcy kradzieży pomógł także inny przypadkowy świadek.

 

Kilka minut później agresor, którym okazał się być 37-latek, siedział już w policyjnym radiowozie. Został przewieziony do komendy i umieszczony w pomieszczeniach dla zatrzymanych, gdzie oczekiwał na przesłuchanie. 

 

W tym czasie policjanci wykonywali czynności związane z zebraniem materiału dowodowego, który pozwoli na przedstawienie zatrzymanemu zarzutów. Policjanci ustalili między innymi, że 37-latek dopuścił się już podobnego przestępstwa – we wrześniu dokonał kradzieży telefonu na terenie Witaszyc. Skradziony sprzęt został odnaleziony przez śledczych w jednym z lombardów. 

 

Mężczyźnie, który usłyszał ostatecznie zarzuty kradzieży, za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

 

Mężczyzna, który ujął sprawcę, wykazał się dużą empatią wobec chłopca i zaciętością w pościgu za sprawcą. Dzięki niemu dziecko odzyskało swój telefon a sprawca odpowie za swoje działanie przed sądem. Postawa 39-letniego mieszkańca Jarocina jest godną naśladowania i zasługuje na wyróżnienie.

 
Źródło: KPP Jarocin

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ijarocin.pl