iJarocin.pl reklamy
Z gminy

Wyróżnienie „Zielona bateria” dla Jarocina

Kapituła Konkursu Puchar Recyklingu doceniła zaangażowanie Gminy Jarocin w zakresie gospodarki odpadami i przyznała jej wyróżnienie w kategorii frakcyjnej „Zielona bateria”. Nagrodę w trakcie uroczystej Gali Kongresu ENVICON odebrał burmistrz Jarocina Adam Pawlicki, który podzielił się z samorządowcami bogatym doświadczeniem gminy w zakresie działań proekologicznych. 

Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON jest największym i najbardziej rozpoznawalnym wydarzeniem dotyczącym ochrony środowiska w Polsce. Obrady, dyskusje, rozmowy, nowe pomysły i inspiracje, tak można podsumować wydarzenie w którym uczestniczyli burmistrz Adam Pawlicki i prezes WCR sp. z o. o w Jarocinie, Witosław Gibasiewicz.


W trakcie konferencji zorganizowane zostały panele dyskusyjne dotyczące: odpadów, wody i ścieków oraz energii. Jeden z paneli poprowadził burmistrz Adam Pawlicki, który mówił o już zastosowanych i wykorzystywanych w Jarocinie nowych technologiach oraz o kolejnych procesach inwestycyjnych, których wdrażanie jest planowane.

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku