reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Okna Marcinkowski producent okien i drzwi PCV

Najświeższe informacje z jarocińskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Jarocinie.
iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.
FACEBOOK ijarocin.pl
Z policji

Wypadek z udziałem mieszkańca powiatu jarocińskiego, 30-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala

2022-01-10 09:00:44

Zdjęcie: KPP Milicz/podinsp. Sławomir Waleński
Mieszkaniec powiatu jarocińskiego doznał poważnych obrażeń w wyniku wypadku, podczas którego kierowany przez niego samochód uderzył w przydrożne drzewo.

30-letni mężczyzna doznał poważnych obrażeń ciała po tym, jak prowadzony przez niego samochód wypadł z drogi do rowu gdzie uderzył w przydrożne drzewo. Ranny mężczyzna trafił do szpitala w Krotoszynie, skąd następnie został przewieziony o kaliskiego szpitala. Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności wypadku.

 

Do tego niebezpiecznego wypadku drogowego doszło kwadrans po godzinie 13 w świąteczny czwartek 6 stycznia na drodze krajowej nr 15 kilkaset metrów przed Cieszkowem.

 

Jak wykazały wstępne czynności przeprowadzone przez policjantów na miejscu zdarzenia, drogą od strony Milicza jechał samochodem osobowym marki Honda 30-letni mieszkaniec powiatu jarocińskiego. Mężczyzna jechał sam. Na prostym odcinku drogi kierowca z nieustalonych przyczyn zjechał na lewe pobocze, gdzie pojazd uderzył w przydrożne drzewo. Samochód został poważnie uszkodzony.

 

Ranny kierowca został wydobyty z pojazdu przez przybyłych na miejsce strażaków, którzy użyli w tym celu sprzętu hydraulicznego. Mężczyzna niezwłocznie został karetką przewieziony do szpitala w Krotoszynie, skąd następnie z uwagi na doznane obrażenia ciała przetransportowany został do szpitala w Krotoszynie. Nikt inny nie ucierpiał. Policjanci zabezpieczyli na parkingu strzeżonym pojazd biorący udział w zdarzeniu.

 

Z uwagi na doznane obrażenia ciała nie zdołano na miejscu wypadku ustalić stanu trzeźwości kierowcy – w tym celu w szpitalu pobrano od mężczyzny krew do badań laboratoryjnych na zawartość alkoholu. Trwa policyjne postępowanie mające na celu wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego wypadku.


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl
Fotorelacja

Źródło: KPP Milicz/podinsp. Sławomir Waleński

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Motoinformator

LOMBARD SMOK - Gotówka od ręki

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Reklama internetowa w gazecie

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl