iJarocin.pl reklamy
Z policji

Wypadek z udziałem mieszkańca powiatu jarocińskiego, 30-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala

2022-01-10 09:00:44
Zdjęcie: KPP Milicz/podinsp. Sławomir Waleński
Mieszkaniec powiatu jarocińskiego doznał poważnych obrażeń w wyniku wypadku, podczas którego kierowany przez niego samochód uderzył w przydrożne drzewo.

30-letni mężczyzna doznał poważnych obrażeń ciała po tym, jak prowadzony przez niego samochód wypadł z drogi do rowu gdzie uderzył w przydrożne drzewo. Ranny mężczyzna trafił do szpitala w Krotoszynie, skąd następnie został przewieziony o kaliskiego szpitala. Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności wypadku.

 

Do tego niebezpiecznego wypadku drogowego doszło kwadrans po godzinie 13 w świąteczny czwartek 6 stycznia na drodze krajowej nr 15 kilkaset metrów przed Cieszkowem.

 

Jak wykazały wstępne czynności przeprowadzone przez policjantów na miejscu zdarzenia, drogą od strony Milicza jechał samochodem osobowym marki Honda 30-letni mieszkaniec powiatu jarocińskiego. Mężczyzna jechał sam. Na prostym odcinku drogi kierowca z nieustalonych przyczyn zjechał na lewe pobocze, gdzie pojazd uderzył w przydrożne drzewo. Samochód został poważnie uszkodzony.

 

Ranny kierowca został wydobyty z pojazdu przez przybyłych na miejsce strażaków, którzy użyli w tym celu sprzętu hydraulicznego. Mężczyzna niezwłocznie został karetką przewieziony do szpitala w Krotoszynie, skąd następnie z uwagi na doznane obrażenia ciała przetransportowany został do szpitala w Krotoszynie. Nikt inny nie ucierpiał. Policjanci zabezpieczyli na parkingu strzeżonym pojazd biorący udział w zdarzeniu.

 

Z uwagi na doznane obrażenia ciała nie zdołano na miejscu wypadku ustalić stanu trzeźwości kierowcy – w tym celu w szpitalu pobrano od mężczyzny krew do badań laboratoryjnych na zawartość alkoholu. Trwa policyjne postępowanie mające na celu wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego wypadku.

Źródło: KPP Milicz/podinsp. Sławomir WaleńskiCzytaj również

OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku