reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm
AUTOPROMOCJA - Napisz list do naszej redakcji ijarocin.pl
Najświeższe informacje z jarocińskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Jarocinie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Jarocińskie Rytmy Młodych

Wyłoniono ostatniego finalistę

2019-06-28 12:48:47

W ostatnich eliminacjach do konkursu Jarocińskie Rytmy Młodych do finału przeszedł zespół Para. Para dołączyła do zespołów wybranych podczas wcześniejszych koncertów eliminacyjnych: u Izzy & The Black Trees oraz zespołu Jagody Kret. Wszystkie trzy zespoły wystąpią na dużej scenie pierwszego dnia Jarocin Festiwal – 13 lipca. Zwycięzca wybrany zostanie przez publiczność i będzie miał możliwość zaprezentowania się przed publicznością następnego dnia, podczas koncertu telewizyjnego.

W niedzielę 23 czerwca w Spichlerzu Polskiego Rocka odbyły się ostatnie koncerty eliminacyjne. Tym razem na scenie Kontrapunktu stanęło troje wykonawców: Para, Hollow Stone i Grana Śmietana. Po wcześniejszej rezygnacji z udziału w przesłuchaniach zespołu Hengelo, w dniu koncertu okazało się, że problem ze stawieniem się na scenie Spichlerza ma kolejny zespół - Fosfor. Rano, jeden z członków zespołu trafił do szpitala i poinformował organizatorów, że nie weźmie udziału w konkursie. Organizatorzy postanowili dać szansę kolejnemu z listy zespołowi. Był nim zespół Grana Śmietana, który stanął na głowie, by w kilka godzin skompletować skład na konkurs w Spichlerzu. Nawet to, że perkusista zespołu przebywał daleko poza granicami kraju, nie stanowiło problemu, by o 16.00 stawić się w Spichlerzu… z nowym perkusistą.
 
 
Jury, któremu przewodniczył Marek Piekarczyk długo debatowało nad podjęciem decyzji. Zapadła ona dopiero następnego wieczoru i – jak się okazało - była szczęśliwa dla zespołu PARA.
 
 
Para to trzy indywidualności tworzące spójnie, JEDEN STAN SKUPIENIA. Ola Jabłońska - wokal, Kuba Cybula - instrumenty klawiszowe, gitara oraz Piotrek Królikowski instrumenty perkusyjne. PARA to nowy stan skupienia w muzyce. Nowość na polskim rynku muzyki rozrywkowej. Chodź historia ich trwania nie rozciąga się mocno na osi czasu, to nie przeszkodziło, by w tym czasie zdobyć już grono wiernych fanów i przyjaciół zespołu oraz niejedną nagrodę, na różnorodnych festiwalach i konkursach. Zespół aktywnie koncertuje i stale poszerza repertuar. Swoją twórczość oceniają, jako bezgranicze gatunków muzycznych, odzwierciedlające stan skupienia umysłu, otoczone brzmieniami synthezatorów i kolorem żółtym.
 
 

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.
-->


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


iJarocin.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ijarocin.pl