Z policji

Włamał się, ukradł miedziane rury i grzejniki. Na tym jednak nie skończył

Włamał się, ukradł miedziane rury i grzejniki. Na tym jednak nie skończył

W piątek 8 maja 2026 roku ok. godz. 11:00 na ul. Gołębiej w Jarocinie doszło do włamania oraz kradzieży. Sprawca szybko trafił w ręce policjantów.

- Nieznany sprawca wyłamując drzwi wejściowe zaplecza budynku jednej z kawiarni, wszedł do środka i dokonał kradzieży rur miedzianych instalacji grzewczej oraz grzejników, następnie udał się do jednego z pobliskich mieszkań i dokonał zaboru kolejnych rzeczy, po czym oddalił się w nieznanym kierunku. Już po godzinie włamywacz został zatrzymany przez policjantów Wydziału Kryminalnego, którzy po wnikliwiej analizie monitoringu oraz typowaniach ustalili sprawcę. Okazał się nim 49-letni mieszkaniec gminy Jaraczewo, bardzo dobrze znany policjantom już z wcześniejszych włamań. Usłyszał zarzuty z art. 279 kk za dokonanie kradzieży z włamaniem - podaje Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie.
 
Ponieważ nie było to jego pierwsze przestępstwo, odpowie w warunkach recydywy.




Z regionu


Czytaj również

iJarocin.pl reklamy
WALBET ROZDRAŻEW

iJarocin.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

iJarocin.pl reklamy
Polub nas na Facebooku