iJarocin.pl reklamy
Kultura

Wiele muzycznych wydarzeń w ramach Dni Patrona Miasta

W ramach obchodów Dni Patrona Miasta odbyło się wiele muzycznych wydarzeń. W piątek w Jarocinie królował hip-hop. Natomiast niedzielny wieczór zakończył się niezwykłym występem Sad Smiles oraz zespołu Feel, który dostarczył niezapomnianych emocji podczas finałowego koncertu.

10 listopada w JOK-u odbył się koncert z okazji XX-lecia działalności muzycznej Sigmy NGWM. Wydarzenie zgromadziło licznych fanów hip-hopu, którzy wspólnie z artystą świętowali jego jubileusz. Na scenie pojawiła się imponująca gama artystów w tym: Sarius, Śliwa, DJ Ysiu, DJ WLB, Iceman, W.B.U, Syn tej Ziemi, Dwa Asy Kareta, DJ Fishfinger, Ragazzo, NGWM Crew Armia, Antone, Kruku, Safon, Qla, Dwa Trzy Snutki, Wasal, Mucha studio, Napad na Funk Czes, Damian Wrzos Wrzesiński, Zymi i Radvuk. Koncert nie tylko dostarczył wyjątkowych wrażeń muzycznych, ale także zapewnił niezapomniane chwile dzięki pokazom breakdance'u, yoyo oraz występom DJ’ów. 
 
Finałowym wydarzeniem Dni Patrona Miasta był koncert zespołu Feel. Poprzedził go występ grupy Sad Smiles – laureatów Jarocińskich Rytmów Młodych 2023. 
 
Młodzi muzycy z Sad Smiles oczarowali widownię swoją energetyczną muzyką. Podczas koncertu Feel nie zabrakło przebojów takich jak ,,No pokaż na co Cię stać”, ,,Jak Anioła Głos” czy ,,Hejnał”. Publiczność aktywnie włączyła się do koncertu, wspólnie śpiewając razem z zespołem. Dodatkowo na scenie pojawił się gość specjalny - Paweł Storożyński, znany jako Storo.
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

cermotor
ERIKO MOBILNY ŻURAW
Polub nas na Facebooku
SMOK SKUP-SPRZEDAŻ