iJarocin.pl reklamy
Wydarzenia

Warsztaty na pumptracku

Zdjęcie: jarocin.pl

19 sierpnia na pierwszym w gminie Jarocin pumptracku, zlokalizowanym przy Alei Światowego Dnia Roweru odbędą się warsztaty. Chociaż obiekt został oddany do użytku już 5 sierpnia, ze względu na warunki pogodowe konieczne było przesunięcie daty wydarzenia.

Warsztaty zaplanowano w godzinach 11:00 – 15:00. W trakcie tego wydarzenia będą miały miejsce warsztaty jazdy na rowerze, prowadzone przez czołowych polskich zawodników, zawody na torze rowerowym, a także będzie okazja do podziwiania pokazu profesjonalnej jazdy w wykonaniu Filipa Rawickiego, byłego wicemistrza Polski w pumptracku. Warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest posiadanie kasku w celu zachowania bezpieczeństwa. Towarzyszyć temu będzie również muzyka - zagra DJ Ysiu. 

Filip Rawicki wyraża swoje zadowolenie z powstania tego obiektu. - Jako zawodnik mogę powiedzieć, że to bardzo dobry obiekt - mówi Filip Rawicki, były wicemistrz Polski w pumptracku. - Wyprofilowane są stoliki, żeby można było nauczyć się skakać na rowerze. Są muldy i zakręty. Filip Rawicki aktualnie startuje w serii zawodów „Nie pompujesz, nie jedziesz” - zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji generalnej.

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku