iJarocin.pl reklamy
Z policji

Uszkodził opony w pięciu samochodach

Zarzut uszkodzenia mienia usłyszał 28-letni mężczyzna, który w listopadzie nożem uszkodził opony w pięciu samochodach. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w nocy z 25 na 26 listopada br. na niestrzeżonym parkingu jednego z jarocińskich osiedli. Nieznany wówczas sprawca nożem poprzecinał po jednej oponie w pięciu różnych zaparkowanych tam samochodach takich marek jak Dacia, Ford, Kia, Opel i Fiat. Łączna wartość uszkodzonych opon oszacowana została na 2550 zł.

Policjanci zajmujący się tym zgłoszeniem nie mieli łatwego zadania. Nie było żadnego bezpośredniego świadka tego zdarzenia, a monitoring nie obejmował miejsca, w którym pojazdy były zaparkowane.

Po wykonaniu wielu czynności śledczym udało się jednak wytypować sprawcę. Okazał się nim 28-letni mieszkaniec gminy Jarocin. Mężczyzna został zatrzymany tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. W komendzie został mu przedstawiony zarzut uszkodzenia mienia. Zgodnie z obowiązującym prawem za popełnienie tego przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa. Swoje zachowanie tłumaczył tym, że pokłócił się ze znajomymi z którymi spożywał alkohol i w ten sposób rozładował swoją złość.

Źródło: KPP Jarocin
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku