iJarocin.pl reklamy
Z policji

Ukrywał się za granicą. Kiedy wrócił, policjanci już na niego czekali

Kryminalni z jarocińskiej komendy zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna, poszukiwany listem gończym, uchylał się od wyroku ukrywając się poza granicami kraju.

Poszukiwany mężczyzna w 2020 roku został skazany za znęcanie się nad psem rasy owczarek niemiecki. Mężczyzna pozostawił psa na opuszczonej posesji i rażąco zaniedbał poprzez brak stałego dostępu do wody, pożywienia i odpowiedniego schronienia. Zwierzę zostało zabezpieczone przez pracowników Schroniska dla Zwierząt w Radlinie, a mężczyzna usłyszał usłyszał zarzut znęcania się nad czworonogiem.


Do soboty 30 lipca 2022 roku mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości przebywając za granicą.


Pod koniec lipca br. policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie ustalili, że mężczyzna wrócił do kraju i wytypowali aktualne miejsce pobytu osoby. W sobotę (30 lipca) około godz.16.30 w Radlinie funkcjonariusze zatrzymali samochód, którym poruszał się 45-latek. Po zmianie środka transportu na oznakowany radiowóz poszukiwany został dowieziony do jarocińskiej komendy, skąd wyruszył w dalszą podróż  do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 4 miesiące. 

Źródło: KPP Jarocin
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku