iJarocin.pl reklamy
Z policji

Ukradł perfumy za ponad 1300 zł

Zarzut kradzieży usłyszał 25-letni mężczyzna, którego łupem padły markowe perfumy o wartości ponad 1300 zł. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do lat 5.

Mężczyzna został ujęty przez pracowników ochrony jednej z drogerii, znajdującej się na terenie Jarocina, 4 sierpnia bieżącego roku. 25-latek z półek sklepowych wybrał sobie trzy sztuki markowych perfum o łącznej wartości 1360 zł. Po zabraniu towaru z półki perfumy schował do zabranej ze sobą reklamówki. Gdy mężczyzna zauważył, że jest obserwowany przez pracownika ochrony, usiłował uciec z fantami ze sklepu. Uniemożliwiło mu to jednak natychmiastowe zamknięcie drzwi przez pracownika sklepu.

Mężczyzna chcąc uniknąć odpowiedzialności wyjął z reklamówki perfumy i porzucił na jednym z pobliskich regałów. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, od kierownika sklepu przyjęli zawiadomienie o kradzieży, a podejrzanego mężczyznę zatrzymali i przewieźli do komendy.

Tam w trakcie przesłuchania 25-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa tłumacząc, że skradziony towar planował sprzedać, a zarobione w ten sposób pieniądze przeznaczyć na swoje bieżące wydatki.

Za kradzież cudzego mienia grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Źródło: KPP Jarocin
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku