Taekwondo olimpijskie

Udany start zawodników MUKS Białe Tygrysy Jarocin

Udany start zawodników MUKS Białe Tygrysy Jarocin
Zdjęcie: MUKS Białe Tygrysy Jarocin

Zawodnicy MUKS Białe Tygrysy Jarocin wzięli udział w Mistrzostwach Polski Młodzieżowców i Juniorów w taekwondo olimpijskim w Szczecinku, które odbyły się 23 maja 2026 roku.

W Mistrzostwach Polski Młodzieżowców świetnie zaprezentowały się zawodniczki MUKS Białe Tygrysy Jarocin.

  • Michalina Wróbel - 3. miejsce
  • Klaudia Łyskawa - 3. miejsce

- Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że obie zawodniczki są tegorocznymi maturzystkami. Ten sezon w dużej mierze poświęciły przygotowaniom do egzaminów, a mimo to osiągnęły fantastyczny wynik. Co więcej – w Mistrzostwach Polski Młodzieżowców rywalizacja odbywa się wyłącznie w kategoriach olimpijskich (tylko 4 kategorie), dlatego dziewczyny nie startowały w swoich naturalnych wagach. Tym bardziej cieszy i budzi szacunek ich wynik oraz postawa na macie - wyjaśnia MUKS Białe Tygrysy Jarocin.

W Mistrzostwach Polski Juniorów wystartowali bracia Guzek.

  •  Filip Guzek - 3. miejsce

 

  •  Dawid Guzek - 5. miejscu.




Z regionu


Czytaj również