iJarocin.pl reklamy
Gmina Jarocin

Trwa drugi etap budowy przedszkola i sali gimnastycznej

Rozpoczął się drugi etap budowy przedszkola i sali gimnastycznej w Siedleminie. W jego ramach wykonane zostaną prace do stanu surowego zamkniętego. 

W ramach pierwszego etapu inwestycji gmina wybudowała nowe obiekty przedszkola i sali gimnastycznej w stanie surowym otwartym. W czwartek, 20 lipca przekazany został plac budowy w ramach  drugiego etapu inwestycji – stan surowy zamknięty. W jego ramach wykonane zostaną m. in.: elewacja, instalacja odgromowa, zamontowana stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna, przebudowana sieć wodociągowa i drenażowa. Prace mają zakończyć się w drugiej połowie listopada. Jednocześnie samorząd już przygotowuje się do realizacji trzeciego etapu budowy i chce pozyskać na ten cel 5 mln zł dofinansowania z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. 

W Siedleminie trwa budowa przedszkola i sali gimnastycznej. Parter budynku będzie pełnił funkcję przedszkola. Placówka będzie przeznaczona dla trzech grup po 25 dzieci. Na piętrze znajdować się będzie sala gimnastyczna wraz z szatniami, sanitariatami, pomieszczeniem trenera i pomieszczeniem technicznym. Sala o wymiarach 25,54x13,45 przystosowana będzie do rozgrywek w takich dyscyplinach jak koszykówka, piłka ręczna i siatkówka.

 

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

ERIKO MOBILNY ŻURAW
OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku