iJarocin.pl reklamy
Panienka - Chwałkowo Kościelne

Tragiczny wypadek, jedna osoba zginęła na miejscu

Zdjęcie: KP PSP Jarocin/KPP Jarocin

Tragicznie rozpoczął się miniony długi weekend. W czwartek, 10 listopada 2020 chwilę przed północą na drodze Panienka - Chwałkowo Kościelne doszło do śmiertelnego wypadku. Zginął mężczyzna poruszający się samochodem osobowym.

Na miejsce zdarzenia skierowano zastępy z PSP Jarocin, OSP Jaraczewo, OSP Góra, Policję oraz ZRM.
 
- Działania ratowników polegały na wykonywaniu dostępu przy użyciu podręcznego sprzętu burzącego do osoby znajdującej się w pojeździe osobowym oraz udzieleniu KPP. Niestety ze względu na rozległe obrażenia ciała, mężczyzna nie przeżył - podaje KP PSP Jarocin. 
 
Zmarłym okazał się być obywatel Gruzji posiadający dożywotni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.
 
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Opel Vectra 39-letni obywatel Gruzji mieszkający na terenie powiatu średzkiego, jadąc w kierunku Panienki zjechał na przeciwległy pas drogi i zderzył się jadącym z przeciwnego kierunku kombajnem marki Case. W wyniku poniesionych obrażeń śmierć poniósł kierowca Opla. Do zdarzenia doszło poza obszarem zabudowanym, a kierowca samochodu posiadał dożywotni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. 49-letni kierowca kombajnu, mieszkaniec powiatu śremskiego był trzeźwy. Policjanci z Jarocina, pod nadzorem prokuratury, będą wyjaśniać dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku - podaje KPP Jarocin.
 

 

Źródło: KP PSP Jarocin/KPP Jarocin

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

ERIKO MOBILNY ŻURAW
Polub nas na Facebooku
SMOK SKUP-SPRZEDAŻ