iJarocin.pl reklamy
Wydarzenia

Taekwondziści powalczą o medale Grand Prix Wielkopolski

Już w najbliższą niedzielę w hali sportowej Spółki Jarocin Sport przy ulicy Sportowej odbędzie się 3. kolejka Grand Prix Wielkopolski w Taekwondo Olimpijskim pod honorowym patronatem Burmistrza Jarocina. Organizatorem całego cyklu GP jest Wielkopolski Związek Taekwondo Olimpijskiego, a rolę gospodarza pełnić będzie MUKS Białe Tygrysy Jarocin.

 

W imprezie swój udział zapowiedziało około 400 zawodniczek i zawodników z ponad 20 klubów, głównie z województwa wielkopolskiego, ale wystartują również reprezentanci Dolnośląskiego, Kujawsko-Pomorskiego, czy też Zachodnio-Pomorskiego. Zawodnicy swoje umiejętności sprawdzą w konkurencji olimpijskiej, czyli walce sportowej z podziałem na 4 kategorie wiekowe: dziecko, młodzik, kadet i junior. Wśród uczestników znajdzie się wielu medalistów imprez rangi Mistrzostw Polski i Europy z najbardziej utytułowanymi reprezentantkami gospodarzy na czele: Michaliną Wróbel, Aleksandrą Szymczak i Joanną Szymczak.

Impreza rozpocznie się o godzinie 9:00 od walk najmłodszych uczestników, a zakończy około 20:00 walkami finałowymi w kategorii junior.

 

 

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

ERIKO MOBILNY ŻURAW
Polub nas na Facebooku
SMOK SKUP-SPRZEDAŻ