iJarocin.pl reklamy
Gmina Jarocin

Sprzęt dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Golinie

Zdjęcie: jarocin.pl

Jednostka OSP w Golinie wzbogaciła się w specjalistyczny sprzęt służący do ratowania uczestników zdarzeń drogowych i ofiar wypadków. Ochotnicy z Goliny otrzymali zestaw hydrauliczny o wartości 82 tys. zł. - Dziękuję za waszą pracę i poświęcenie - one są najważniejsze, ale wiem, jak ważne jest wsparcie w postaci specjalistycznego sprzętu, który pomaga zapewnić bezpieczeństwo i chronić naszych mieszkańców - powiedział uczestniczący w spotkaniu Bartosz Walczak, I zastępca burmistrza Jarocina gratulując strażakom pozyskanego sprzętu.

W Golinie obyło się uroczyste przekazanie specjalistycznego sprzętu ratownictwa techniczno-drogowego dla 13 jednostek OSP z terenu Południowej Wielkopolski. Otrzymały one zestawy hydrauliczne, które będą im pomocne podczas akcji ratowniczych. Zakupu zestawów dokonał Zarząd Wojewódzki Związku OSP ze środków przekazanych przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego.


Gospodarzem spotkania było OSP Golina – jedna z 13 jednostek wyróżnionych zakupem sprzętu. Zestaw hydrauliczny kosztował 82 tys. zł, z czego 25,5 tys. zł pochodziło z wkładu własnego OSP Golina.  


Gospodarze spotkania – OSP Golina – zaprosili gości z zaprzyjaźnionych jednostek na poczęstunek.

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku