reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

SKŁADY BUDOWLANE CZAJKA
Najświeższe informacje z jarocińskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Jarocinie.
iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.
Praca Jarocin

Sprzedawca drzwi i podłóg

2021-02-13 10:02:00

Salon FACHOWIEC w Jarocinie zatrudni na stanowisko:

SPRZEDAWCA

PODŁÓG I DRZWI

½ etatu w salonie FACHOWIEC w Jarocinie

 

Zakres kompetencji:

 • realizacja planów sprzedażowych,
 • dbałość o wizerunek i wnętrze salonu,
 • profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy.

Wymagania:

 • doświadczenie w sprzedaży,
 • znajomość technik sprzedaży,
 • komunikatywność, łatwość nawiązywania relacji z klientami,
 • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dyspozycyjność,
 • umiejętność dobrej organizacji pracy, kreatywność oraz poczucie estetyki,
 • umiejętność obsługi komputera (system sprzedażowy, MS Office).

Doświadczenie w branży wyposażenia wnętrz (podłogi, drzwi) bądź branży budowlanej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

 • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 • umowę o pracę (pół etatu),
 • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
 • miłą atmosferę.

CV prosimy przesyłać na adres: rafal.krych@grupafachowiec.net 
tel. 726 616 616

 

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.

Administratorem danych osobowych jest Firma Handlowa Fachowiec K. Kaczmarek, H. Stachowski, sp. jawna, ul. Krucza 20, 62-080 Tarnowo Podgórne (Pracodawca). Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Firmy Handlowej Fachowiec K. Kaczmarek, H. Stachowski sp. jawna, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Przysługuje Ci możliwość wyrażenia dodatkowej zgody na przetwarzanie Twoich danych również w procesach przyszłych rekrutacji. Wyrażenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne, a jej brak nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami w trakcie przeprowadzania rekrutacji, na udział w której wyraziłeś zgodę. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez FH Fachowiec K. Kaczmarek, H. Stachowski sp. jawna danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: Firma Handlowa Fachowiec K. Kaczmarek, H. Stachowski, sp. jawna, ul. Krucza 20, 62-080 Tarnowo Podgórne.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 45 dni, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 150 dni. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 60 dni. Twoje dane osobowe nie są przekazywane do innych podmiotów. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem FH Fachowiec K. Kaczmarek, H. Stachowski, sp. jawna, ul. Krucza 20, 62-080 Tarnowo Podgórne.

Nie przewidujemy przekazywania Twoich danych do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Masz prawo uzyskania od nas kopii wiążących reguł korporacyjnych lub standardowych klauzul umownych. W razie pytań możesz się z nami skontaktować przez email lub listownie, pisząc na adres Firma Handlowa Fachowiec K. Kaczmarek, H. Stachowski, sp. jawna, ul. Krucza 20, 62-080 Tarnowo Podgórne.
Źródło: Ogłoszenie płatne


Motoinformator

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama internetowa w gazecie


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


iJarocin.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ijarocin.pl