iJarocin.pl reklamy
Z policji

Sprawdzali trzeźwość kierowców, nie wszyscy przeszli badanie...

Zdjęcie: KPP Jarocin

W poniedziałek dd wczesnych godzin porannych w całym województwie wielkopolskim prowadzona była akcja "Trzeźwość". Na drogach powiatu jarocińskiego działania, ukierunkowane na wyeliminowanie z ruchu drogowego kierowców jadących po alkoholu, prowadzili miejscowi mundurowi.

Podczas wczorajszych działań policjanci poddali badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu 523 osoby kierujące pojazdami. Nie wszyscy byli zupełnie trzeźwi.
 
O godz. 6.00 na ul. Powstańców Wielkopolskich w Jarocinie policjanci podczas kontroli kierowcy samochodu marki Toyota Yaris ujawnili, że 40-latek siedzący za kierownicą pojazdu znajduje się pod wpływem alkoholu - wynik badania to 0,25 promila alkoholu w organizmie. Za popełnione wykroczenie mężczyźnie grozi utrata prawa jazdy na okres od 6 miesięcy do lat 3 oraz grzywna. Kilka minut później na tej samej ulicy mundurowi zatrzymali rowerzystę, który w organizmie miał 0,4 promila. W tym przypadku kontrola zakończyła się mandatem w wysokości 1000 zł i zakazem dalszej jazdy jednośladem.
 
O godz. 7.00 na ul. Świętego Ducha policjanci ujawnili nietrzeźwego obywatela Ukrainy kierującego samochodem marki Renault. 48-latek w organizmie miał 0,84 promila. Ponadto kierował pojazdem mechanicznym nie mając do tego uprawnień. Mężczyźnie grozi kara więzienia do lat 2.
Źródło: KPP Jarocin
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

cermotor
ERIKO MOBILNY ŻURAW
OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku
SMOK SKUP-SPRZEDAŻ