PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie
Sport

Sportowe sukcesy jarocińskich strażaków

2019-09-03 14:09:00

W miejscowości Rzgów odbyła się siódma edycja Biegu Służb Mundurowych o Mistrzostwo Wielkopolski na dystansie 10 km, który ukończyło 150 zawodników.

W kategorii Państwowa Straż Pożarna, Komendę Powiatową PSP w Jarocinie reprezentowali: st. asp. Arkadiusz Naglak oraz mł. ogn. Paweł Pawlicki zajmując odpowiednio 6. i 14. miejsce. Natomiast w kategorii OSP wystartowali druhowie z OSP Racendów:  Dawid Pacholak oraz Adrian Włodarczyk zajmując odpowiednio 6. i 16. miejsce. Dużym szczęściem może pochwalić się druh Adrian Włodarczyk, który wygrał namiot oraz koszulkę z autografem ufundowaną przez zawodnika Reprezentacji Polski oraz drużyny Southampton F.C. Jana Bednarka.

Mł. ogn. Paweł Pawlicki reprezentował KP PSP w Jarocinie na I Mistrzostwach Polski Strażaków w Triathlonie w miejscowości Nowy Dębiec koło Kościana. Uplasował się na 25. miejscu w klasyfikacji generalnej strażaków, a w województwie wielkopolskim zajął 5. miejsce.

Źródło: KP PSP Jarocin/ st. asp. Arkadiusz Naglak

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.