reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.
Najświeższe informacje z jarocińskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Jarocinie.
iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Sport

Sparta zmierzyła się z Orkanem

2020-09-17 11:18:02

W minioną niedzielę Sparta Jarocin zmierzyła się z Orkanem Sochaczew. Spartanie rozegrali doskonały mecz, lecz do zwycięstwa zabrakło tym razem bardzo niewiele. Ostatecznie spotkanie zakończyło się przewagą gości 22:16 i punktem bonusowym dla Spartan.

Po dwutygodniowej przerwie do gry wraca Ekstraliga rugby. W pierwszych kolejkach podopieczni Bartosza Włodarka mieli bardzo wymagających przeciwników. Najpierw ulegli w Łodzi, następnie po dobrej pierwszej połowie przegrali w Jarocinie z Lechią Gdańsk, a przed dwoma tygodniami ulegli na boisku Mistrza Polski – Ogniwa Sopot.
 
 
Niedzielny mecz (13.09) rozpoczęli goście z Sochaczewa, którzy już w 2. minucie objęli prowadzenie po zdobyciu przyłożenia. Początek należał do Orkanu, ale Sparta z czasem przejęła inicjatywę i  w 25. minucie pierwsze punkty dla gospodarzy zdobył z karnego Kacper Włodarek. Spartanie grali lepiej, jednak w 36. minucie, Orkan wyprowadził szybką akcję zdobywając kolejne punkty. W końcówce pierwszej połowy, Sparta miała dwie szanse na kolejne punkty, ale najpierw powstrzymany został Sam Stelmaszek, a później niecelnie podał Damian Tomczak.
 
 
Początek drugiej połowy ponownie należał do Sparty. Rzut karny na kolejne punkty zamienił Kacper Włodarek. Chwilę później jednak żółtą kartkę obejrzał Bartosz Tondaś. Przez 10 minut gospodarze grali w osłabieniu. W końcówce jarocinianie zdobyli kolejne punkty za sprawą Łukasza Bobka i Kacpra Włodarka. W ostatniej akcji meczu Spartanie wywalczyli kolejny rzut karny, ustalając wynik na 16:22.  Porażka zaledwie 6 punktami dała ekipie prowadzonej przez Bartosza Włodarka punkt za bonus defensywny. Zdobywa się go za porażkę nie większą niż siedem punktów.
 
 
W kolejnym spotkaniu Sparta zagra w Siedlcach z Pogonią. Mecz rozegrany zostanie w niedzielę, 20 września o godz. 16.00.

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.plMotoinformator

Reklama lombardu w Jarocinie
W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Reklama internetowa w gazecie

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl