iJarocin.pl reklamy
Żerków - Chrzan

Śmiertelny wypadek, nie żyje 29-latek

Zdjęcie: KPP Jarocin, KP PSP Jarocin

Tragicznie rozpoczął się tydzień w powiecie jarocińskim. W poniedziałek, 8 maja 2023, ok. godz. 14.00 na drodze powiatowej Żerków - Chrzan doszło do wypadku, w wyniku którego zginęła jedna osoba.

- Mężczyzna, kierując samochodem marki BMW z lawetą, na której znajdował się również samochód osobowy marki BMW, jadąc w kierunku Chrzana, z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze drogi, gdzie po uderzeniu w drzewo auto wróciło na drogę, przejechało na przeciwległy jej pas i po wjechaniu na pobocze uderzyło w rosnące tam drzewo. Pomimo reanimacji kierowca, 29-letni mieszkaniec powiatu włocławskiego, zmarł. Policjanci pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Jarocinie prowadzić będą czynności w celu ustalenia dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku - informuje Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie.
 
8 maja 2023 roku Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Jarocinie otrzymało zgłoszenie dotyczące wypadku samochodu osobowego ciągnącego lawetę na drodze powiatowej w miejscowości Chrzan. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastano samochód osobowy, który uderzył w drzewo.  W pojeździe znajdowała się zakleszczona osoba bez oznak życia. Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wykonaniu dostępu do uwięzionej osoby. Po wydobyciu kierowcy, ratownicy przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Po przybyciu na miejsce ZRM oraz LPR, lekarz stwierdził zgon mężczyzny. W działaniach brały udział zastępy z JRG Jarocin, OSP Chrzan, OSP Ludwinów, OSP Żerków, ZRM, LPR, Policja oraz prokurator - podaje KP PSP Jarocin.

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

ERIKO MOBILNY ŻURAW
Polub nas na Facebooku
SMOK SKUP-SPRZEDAŻ