iJarocin.pl reklamy
Gmina Kotlin

Siedziba urzędu po rozbudowie oficjalnie otwarta

Zdjęcie: Facebook/Gmina Kotlin

W piątek, 27 maja 2022 r., dokonano otwarcia nowego budynku Urzędu Gminy Kotlin. To Dzień Samorządu Terytorialnego został wybrany na uroczystość oficjalnego otwarcia przebudowanego budynku.

W uroczystości udział wzięły władze samorządowe z Wójtem na czele, radni powiatowi, radni gminni, sołtysi, ksiądz kanonik, kierownicy jednostek organizacyjnych, zaproszeni goście oraz pracownicy urzędu.
 
 
 
Po powitaniu wszystkich gości dokonano uroczystego przecięcia wstęgi. Dokonali tego Wójt Gminy Mirosław Paterczyk, radny powiatowy - sekretarz Michał Urbaniak, przewodniczący rady Czesław Moch, skarbnik Alicja Andrzejewska, radny Lucjan Antczak oraz sołtys Kotlina Marek Dekert.
 
 
Po wejściu do budynku poświęcenia nowego obiektu dokonał ks. kanonik Alojzy Mendlikowski. Wszyscy uczestnicy otwarcia mogli pozwiedzać nowy obiekt.
 
 
Po otwarciu i poświęceniu budynku zaproszeni goście przeszli do obiektu domu kultury, gdzie została przygotowana prezentacja związana z przebudową i rozbudową urzędu. Po zakończonych uroczystościach wystąpiły dzieci i młodzież działająca w tej placówce.
 
 
Prace związane z przebudową i rozbudową budynku urzędu zostały wykonane w terminie od 28.12.2018r. do 04.10.2021r. Wartość wykonanych prac w zakresie zrealizowanej inwestycji etapu I oraz II wyniosła 2.340.638,36 zł brutto.
 
 
Inwestycja została wsparta środkami bezzwrotnymi z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych (RFIL)w wartości 107.380,56 zł brutto. Wyposażenie meblowe urzędu to wartość inwestycji na kwotę 455.219,30 zł brutto.
 
 
 
Źródło: Facebook/Gmina Kotlin
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku