reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

SKŁADY BUDOWLANE CZAJKA
iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.
Artykuł sponsorowany

Salony JETA – łazienki to nasza pasja!

2020-12-29 12:12:00

W JETA działamy z przekonaniem, że łazienka jest najważniejszym miejscem w domu. Jeśli zatem poszukujesz łazienkowych inspiracji, potrzebujesz profesjonalnego wsparcia, chcesz wiedzieć więcej o trendach i nowościach – skorzystaj z naszej oferty.

Nowoczesna łazienka

 

W ostatnich latach sposób myślenia o łazience uległ zupełnemu przeobrażeniu. Nie jest już to miejsce służące wyłącznie utrzymaniu higieny, które odwiedza się jedynie w przypadku określonej potrzeby. Dziś łazienka to jedno z pomieszczeń domu, traktowane z taką samą uwagą jak salon czy kuchnia.

 

To przestrzeń spójna z aranżacją pozostałych wnętrz i co ważne – posiadająca dodatkowe funkcje. Najważniejszą z nich jest jej przeznaczenie zgodne z ideą wellness. W łazience odpoczywa się po długim dniu, koi zmysły i – co ważne – korzysta z zaawansowanych technologicznie sprzętów, które pozwalają na osiągnięcie głębokiego relaksu, przy jednoczesnym oszczędzaniu wody i utrzymaniu podwyższonego komfortu higieny. Brzmi nieprawdopodobnie? Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie są możliwości nowoczesnej łazienki, zapraszamy do odwiedzenia salonu JETA.

 

 

Wszystko do łazienki

 

Firma JETA funkcjonuje na rynku już od 30 lat. Naszym klientom oferujemy przede wszystkim bogaty asortyment płytek ceramicznych, a także armaturę łazienkową, ceramikę sanitarną, wanny i brodziki oraz chemię budowlaną. Proponujemy wyselekcjonowany asortyment sprawdzonych i uznanych producentów. Część z dostępnych u nas produktów powstaje wyłącznie z myślą o naszej marce i nie znajdziecie ich w innych salonach z wyposażeniem łazienek. Nieustannie zdobywamy nową wiedzę na temat produktów łazienkowych, śledzimy najważniejsze trendy.

 

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy w salonach ekspozycje w formie boksów, prezentujących konkretne, przykładowe rozwiązania do łazienki. Bogaty asortyment dostępnych płytek ceramicznych można dodatkowo zobaczyć na ekspozytorach i szafach. Bardzo ważnym elementem naszej działalności jest oferowana usługa projektowa dostępna dla wszystkich klientów salonu. Nasi architekci stworzą wyjątkowe, funkcjonalne i dopasowane do Twoich potrzeb wnętrze łazienkowe.

 

 

Niepowtarzalne płytki kamienne

 

Jednym z najmodniejszych wzorów płytek ceramicznych jest ten imitujący naturalny kamień. Dzięki zastosowaniu go w łazience uzyskasz ponadczasową w stylu przestrzeń, która idealnie sprawdzi się przez lata. Tego typu płytki dobrze wyglądają zestawione z różnymi kolorami, a przede wszystkim łączone z drewnem.

 

Jednym z hitów sprzedażowych ostatnich miesięcy w naszych salonach są płytki z kolekcji Lux White. Jej wzór inspirowany jest włoskim marmurem carrara. Seria zdominowana jest zatem przez biel, na której wyraźnie zauważalne są harmonijnie rozmieszczone ciemne żyłki. To propozycja dla wszystkich, którzy cenią klasykę i elegancję. Modny format 60x120 cm podkreśla piękno wyjątkowego wzoru płytki i nadaje wnętrzu niepowtarzalnego uroku.

 

 

Koniecznie sprawdźcie naszą ofertę. Zapraszamy do salonów JETA i na jeta.pl!

 

 

 


Zamów reklamę w gazecie internetowej iJarocin.plMotoinformator

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


iJarocin.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ijarocin.pl