reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Najświeższe informacje z jarocińskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Jarocinie.
iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.
Wydarzenia

Ruszyło głosowanie na najlepsze zespoły "Rytmów w sieci"

2020-07-23 09:08:56

Przegląd młodych zespołów, z powodu pandemii koronawirusa, został przeniesiony do sieci. Do 20 lipca artyści mogli nadsyłać swoje zgłoszenia do tegorocznych „Rytmów”. Można posłuchać ich na stronie Spichlerza Polskiego Rocka w Jarocinie i zagłosować na najlepszych!

Konkurs „Rytmy w sieci” nabiera tempa. Przyszedł czas na rozpoczęcie kolejnego etapu. Z twórczością młodych artystów można zapoznać się na konkursowej stronie.
 
 
Można oddać swój głos na jednego z nich. Co ważne – jedna osoba, to jeden głoś na jeden zespół. Na zagłosowanie jest czas do końca lipca. Teraz to internauci decydują, kto przejdzie dalej i będzie poddany ocenie jury.
 
 
Przypomnijmy. Przegląd „Rytmy w sieci” jest finansowany ze środków programu „Kultura w sieci” Narodowego Centrum Kultury oraz Gminy Jarocin. Budżet projektu to 132.700 zł, z czego 94.000 zł – to dotacja Narodowego Centrum Kultury, a 38.700 zł - dotacja celowa Gminy Jarocin.
 
 
W tym roku uczestnicy zgłaszali się do konkursu poprzez platformę internetową. Teraz internauci mogą wybrać ulubionego wykonawcę. Trzydziestu z największą liczbą głosów przejdzie do półfinału. Spośród nich jury złożone z muzyków związanych z jarocińskim festiwalem wybierze trzy zespoły. Zagrają one na scenie Spichlerza Polskiego Rocka w Jarocinie, a dzięki  live streamingowi ich wystąpienia będą transmitowane w internecie. Transmisji towarzyszyć będzie emisja materiałów filmowych, wywiadów i wspomnień prezentujących historię festiwalu i jego rolę w życiu mieszkańców Jarocina, opinie laureatów poprzednich konkursów, wrażenia uczestników tegorocznej edycji „Rytmów”, a także „gorące” komentarze członków jury.
 
 
Po ogłoszeniu zwycięzcy „Rytmów w sieci” na scenie Spichlerza Polskiego Rocka odbędzie się specjalny koncert nawiązujący do historii przeglądu, przygotowany przez jednego z jurorów Darka „Maleo” Malejonka. Będzie on również transmitowany w internecie.
 
 
Jurorzy:
 
  • Tomasz Jankowski
  •  
  • Dariusz „Maleo” Malejonek
  •  
  • Artur Rawicz
 
 
Reguły
 
Internauci wybierają 30 wykonawców, spośród nich jury wyłoni 3 finalistów, którzy zagrają w Spichlerzu Polskiego Rocka w Jarocinie 26 września 2020 r.
 
Zwycięzca, oprócz satysfakcji, otrzyma 10.000 zł.
 
 
 
Przebieg
 
  • 12 czerwca - 19 lipca - zgłoszenia uczestników,
  • 22 - 31 lipca - eliminacje, internauci wybierają 30 półfinalistów,
  • 10 - 31 sierpnia - półfinały, jury ogłasza 3 finalistów: 1 wykonawcę tygodniowo,
  • 26 września - koncert finalistów transmitowany online ze Spichlerza Polskiego Rocka w Jarocinie i ogłoszenie zwycięzcy.
  • Koncert specjalny Darka „Maleo” Malejonka oraz zaproszonych gości.

Zamów reklamę w gazecie internetowej iJarocin.pl
Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Reklama internetowa w gazecie

iJarocin.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ijarocin.pl