reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

SKŁADY BUDOWLANE CZAJKA
Najświeższe informacje z jarocińskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Jarocinie.
iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.
Jarocin

Rusza przegląd Rytmów Młodych

2021-04-02 08:52:46

Liczący ponad 50 lat przegląd - Rytmy Młodych - towarzyszy kolejnym edycjom jarocińskich festiwali. Stąd na podbój rockowych scen ruszały takie kapele jak TSA, Siekiera, Moskwa, HEY. Tegoroczna edycja przeglądu wystartuje 14 kwietnia. Laureat konkursu wystąpi na dużej scenie podczas Jarocin Festiwal 2021 oraz otrzyma nagrodę finansową w wysokości 10 tys. złotych.

14 kwietnia ruszy nabór młodych artystów w ramach JRM. Zgłoszenia będą przyjmowane elektronicznie przez specjalną platformę internetową. Zespoły czy soliści będą zobowiązani m.in. do przesłania dwóch różnych autorskich utworów: pierwszy w postaci pliku mp3 oraz odnośnik do drugiego umieszczonego na kanale YouTube.

 


W drugim etapie konkursu ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń jury, któremu przewodniczył będzie Darek Malejonek, dokona wyboru 30 wykonawców. W kolejnej fazie przeglądu, na platformie internetowej, odbędzie się głosowanie publiczności. 15 lipca w jarocińskim amfiteatrze odbędzie się koncert finałowy JRM. W jego trakcie zaprezentuje się 5 artystów. Zwycięzca otrzyma nagrodę finansową w wysokości 10 tys. złotych oraz wystąpi na dużej scenie podczas Jarocin Festiwal. Konkurs organizowany jest przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Jarocin we współpracy ze Spichlerzem Polskiego Rocka oraz firmą Good Taste Production, producentem Jarocin Festiwal 2021. 

 


Przypominamy, że tegoroczna edycja Jarocin Festiwal to 4 dni z czołówką polskiego rocka, powrotami, wydarzeniami specjalnymi i przeglądem młodych kapel. Odbędzie się od 15 do 18 lipca. Jarocińskie Rytmy Młodych od zawsze były nierozerwalnym elementem jarocińskiego festiwalu. Tak będzie i w tym roku. Pierwszego dnia tegorocznego festiwalu, 15 lipca w jarocińskim amfiteatrze, odbędą się przesłuchania konkursowe finalistów wyłonionych w ramach Jarocińskich Rytmów Młodych. Zwieńczeniem pierwszego festiwalowego dnia będzie specjalny projekt – koncert poświęcony pamięci Roberta Brylewskiego. Wstęp na czwartkowe koncerty będzie bezpłatny.  


Motoinformator

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama internetowa w gazecie


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


iJarocin.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ijarocin.pl