reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.
Wybory

PSL - Koalicja Polska w Jarocinie przedstawiła swoich kandydatów

2019-09-05 14:09:00

Dziś, podczas konferencji prasowej, która odbyła się na jarocińskim Rynku, oficjalnie przedstawiono kandydatów PSL - Koalicja Polska do parlamentu w okręgu 36.

Listę PSL w okręgu 36 otwiera wieloletni poseł i europoseł Andrzej Grzyb, który dziś podczas konferencji prasowej na krotoszyńskim Rynku, przedstawił kolejnych kandydatów do Sejmu.

Drugie miejsce zajmuje poseł Piotr Walkowski, trzeci jest sekretarz gminy Krzywiń - Bartosz Kobus. Czwarta w tym gremium jest Agnieszka Góralczyk z powiatu pleszewskiego. Piąte miejsce należy do Franciszka Marszałka - burmistrza Krotoszyna, a za nim znajduje się Wiesława Małycha - sołtys Lasocic. Jan Grzesiek, to kolejny kandydat, radny Sejmiku z powiatu jarocińskiego. Ósme miejsce przypadło Grzegorzowi Martynowi z powiatu rawickiego.

Kolejni to: Martyna Banaś - sekretarz gminy Godziesze Wielkie, Piotr Pierzchlewicz z powiatu gostyńskiego, Jacek Konopka - samorządowiec i przedsiębiorca reprezentujący Kalisz. 12. na liście do Sejmu jest Janusz Perski, a 13. z KUKIZ 15 - Beata Kucharska.

Na kolejnych miejscach są: Karolina Piekarska-Nowak z Kalisza, Agnieszka Rybacka Alojzy Motylewski z Ostrowa Wlkp., Małgorzata Krakowiak reprezentująca ziemię leszczyńską, Kinga Kożańska z powiatu ostrowskiego, Bożena Wysota z rejonu Ostrzeszowa, a 20. Dorota Kinal z powiatu kościańskiego.

Trzecią dziesiątkę otwiera Maciej Wasielewski - starosta pleszewski oraz krotoszynianka Joanna Kobus-Marczak. 23. jest Andrzej Kubiak z powiatu gostyńskiego, a listę zamyka Krzysztof Grabowski, wicemarszałek Sejmiku.

 

Jarocin jest kolejnym miastem, w okręgu 36, w którym kandydaci PSL - Koalicja Polska spotykają się z lokalnymi dziennikarzami. Wcześniej odwiedzili już Pleszew, Kalisz, Krotoszyn, Ostrów Wlkp. i Gostyń. Podczas tych konferencji lider listy, oświadczył, iż ugrupowanie stać na wynik dwucyfrowy w wyborach. Wspomniał także o ekologii i zdrowiu. - Kwestia zdrowia jest naszym ważnym obszarem zainteresowań. Postulat zwiększania nakładów na zdrowie (...) wymaga dalszych kontynuacji. Wielkopolska to rolnictwo i żywność, żywność zdrowa, dostępna dla ludzi i szanowana. Marnujemy ogromne ilości żywności - mówił polityk.

 FotorelacjaiPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


iJarocin.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ijarocin.pl