iJarocin.pl reklamy
Z policji

Przyszła na kawę do znajomej. Wyszła z jej telefonem

Aktem oskarżenia zakończyło się spotkanie przy kawie dla 52-letniej kobiety. Mieszkanka gminy Jarocin korzystając z gościnności swojej znajomej odpłaciła się jej kradzieżą należącego do gospodyni domu telefonu.

W połowie stycznia br. policjanci komendy w Jarocinie zostali powiadomieni o kradzieży telefonu o wartości 900zł. Jak wynikało z zawiadomienia, mieszkanka Jarocina została okradziona podczas spotkania towarzyskiego z 52-letnią kobietą. Spotkanie odbywało się w mieszkaniu poszkodowanej.

Jak ustalili kryminalni, kradzieży dokonała najprawdopodobniej korzystająca z gościny pokrzywdzonej kobieta. Wykorzystała ona chwilową nieuwagę gospodyni domu i zabrała leżący na jednym z mebli telefon, a następnie jakby nigdy nic opuściła mieszkanie zgłaszającej.

Niespełna kilkanaście godzin później podejrzewana o kradzież kobieta trafiła w ręce śledczych. Policjanci odnaleźli przy niej także skradziony wcześniej telefon.

52-latka usłyszała ostatecznie zarzut kradzieży, za co może spędzić w więzieniu nawet 5 lat. W tej sprawie akt oskarżenia został już skierowany do sądu. Odzyskane przez mundurowych mienie zostało zwrócone prawowitej właścicielce.

Źródło: KPP Jarocin
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku