reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Jarocinie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.
Ciekawostki

Przy ul. Libercourt powstaną nowe mieszkania

2019-09-04 11:13:08

W listopadzie rozpoczną się prace związane z budową wielorodzinnego budynku mieszkalnego przy ul. Libercourt w Jarocinie. 12 nowych mieszkań w doskonałej lokalizacji to kolejna oferta Jarocińskiego Towarzystwa Budownictwo Społecznego.

Nowy budynek, który powstanie przy ul. Libercourt będzie miał 4 kondygnacje. Przyszłym mieszkańcom JTBS oferuje 12 mieszkań o powierzchnia ok. 35 – 98 m2, w tym dwupoziomowe, z antresolą, położone na II piętrze. Lokale wybudowane zostaną w stanie deweloperskim. –  Ściany przygotowane będą do malowania, posadzki – pod położenie paneli lub płytek, rozprowadzona zostanie instalacja elektryczna i teletechniczna z gniazdkami, a także instalacja wodno-kanalizacyjna i centralnego ogrzewania z grzejnikami – informuje Jerzy Wolski, prezes JTBS. Mieszkania wyposażone zostaną w – sterowane elektrycznie – rolety zewnętrzne oraz w klimatyzatory. Ogrzewanie budynku pochodzić będzie z miejskiej sieci.
 
 
 
Do każdego z mieszkań zaprojektowano balkon o powierzchni 4,30 – 9,20 m2, a do lokali położonych na poziomie przyziemia – taras o powierzchni 9,20 m2. O położenie płytek na balkonie zadba JTBS w ramach realizacji inwestycji. Spółka zamontuje też drzwi wejściowe do lokali mieszkalnych oraz schody w przypadku mieszkań dwupoziomowych. – Oferujemy też, po wcześniejszym kontakcie z nami, możliwość wykończenia mieszkania na etapie budowy – informuje prezes Jerzy Wolski . W cenie mieszkania jest także pomieszczenie gospodarcze na parterze budynku, które zostanie przydzielone do każdego mieszkania. Miejsca postojowe zlokalizowane będą w 4 garażach oraz na parkingu przy budynku. Teren nieruchomości będzie zamknięty i monitorowany.
 
Jak zapewnia prezes JTBS, maksymalna cena za mieszkanie wyniesie  4200 zł/m2 brutto. Cena za garaż wynosi 25.000,00 zł   brutto. -  Ostateczne ceny mieszkań zostaną ustalone po rozstrzygnięciu przetargu – dodaje Jerzy Wolski.
 

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama lombardu w Jarocinie


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.


W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


iJarocin.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ijarocin.pl