Z policji

Przesadził z prędkością. Wpadł w sąsiednim powiecie

Przesadził z prędkością. Wpadł w sąsiednim powiecie

Mieszkaniec powiatu jarocińskiego poruszał się z nadmierną prędkością na DK12 - obwodnicy Borku Wielkopolskiego. 

Do zdarzenia doszło w sobotę 9 maja 2026 roku

28-letni mieszkaniec powiatu jarocińskiego kierujący samochodem marki Skoda poruszał się z prędkością 146 km/h przy obowiązującym ograniczeniu do 90 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych - podaje Komenda Powiatowa Policji w Gostyniu.

Mężczyzna stracił też prawo jazdy na trzy miesiące.





Z regionu


Czytaj również

iJarocin.pl reklamy
WALBET ROZDRAŻEW

iJarocin.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

iJarocin.pl reklamy
Polub nas na Facebooku