Do zdarzenia doszło w sobotę 9 maja 2026 roku
- 28-letni mieszkaniec powiatu jarocińskiego kierujący samochodem marki Skoda poruszał się z prędkością 146 km/h przy obowiązującym ograniczeniu do 90 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych - podaje Komenda Powiatowa Policji w Gostyniu.
Mężczyzna stracił też prawo jazdy na trzy miesiące.





















