iJarocin.pl reklamy
Straż pożarna

Powiatowy piknik na Dzień Dziecka

Zdjęcie: KP PSP Jarocin

W dniu 1 czerwca przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Dobieszczyźnie odbył się Powiatowy Piknik z Okazji Dnia Dziecka.

Dzień Dziecka to jedno z najpiękniejszych i wyjątkowych świąt, w którym dla najmłodszych czeka zawsze wiele atrakcji. Również funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej aktywnie włączyli się w organizację tego pięknego wydarzenia, przygotowując wiele pokazów i niespodzianek dla uczestników pikniku.

 


Przybyli na swoje święto najmłodsi adepci pożarnictwa mogli zapoznać się z pojazdami ratowniczo – gaśniczymi i sprzętem będącym na ich wyposażeniu. Duże zainteresowanie wzbudziła możliwość założenia pełnego umundurowania specjalnego, przez co każdy mógł poczuć się jak prawdziwy strażak. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy sprzętu Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Chemiczno – Ekologicznego oraz prezentacje umiejętności psów ratowniczych.

 


Obok „strażackich” atrakcji organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników słodki poczęstunek oraz strefę gastronomiczną, dmuchane zamki i malowanie twarzy dla najmłodszych. Dobrej zabawie towarzyszył uśmiech, pokazy baniek mydlanych, różne gry i konkursy, które wywołały wiele radości na twarzach nie tylko najmłodszych, ale też starszych uczestników pikniku.

Źródło: KP PSP Jarocin
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku