iJarocin.pl reklamy
Z policji

Poszukiwany listem gończym zatrzymany w Kotlinie

Zdjęcie: KPP Pleszew

30-letni mieszkaniec Pleszewa, poszukiwany listem gończym został zatrzymany w Kotlinie przez pleszewskich kryminalnych. Mężczyzna ma na swoim koncie min. udział w bójce i uszkodzenie mienia. Usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Najbliższe lata spędzi w więzieniu.

W czwartek, 13 kwietnia br. w miejscowości Kotlin, policjanci z Wydziału Kryminalnego pleszewskiej komendy zatrzymali 30-letniego mieszkańca Pleszewa. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym, wydanym przez Sąd Rejonowy w Jarocinie. Przed odpowiedzialnością ukrywał się od ubiegłego roku. Ma na swoim koncie udział w bójce, uszkodzenie mienia i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Przeciwko 30-latkowi toczą się sprawy dotyczące rozboju i niealimentacji.

 

Poszukiwany Pleszewianin został zatrzymany, gdy kierował samochodem marki Audi. Miał przy sobie narkotyki – amfetaminę i metaamfetaminę. W samochodzie znajdował się pistolet z pojemnikiem na gaz i dwie sztuki amunicji.

 

Po sprawdzeniu w systemie policyjnym okazało się, że 30-latek nie posiada uprawnień do kierowania i ma zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Od mężczyzny została pobrana krew do badań na zawartość narkotyków. Poszukiwany został przewieziony do policyjnego aresztu, skąd trafił do Aresztu Śledczego w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Mężczyzna, najbliższe 2,5 roku spędzi w więzieniu. Odpowie też za posiadanie narkotyków, a biegły z dziedziny broni i balistyki przeprowadzi specjalistyczne badanie zabezpieczonej broni.

 

Sprawa ma charakter rozwojowy.

Źródło: KPP Pleszew

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

ERIKO MOBILNY ŻURAW
OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku