iJarocin.pl reklamy
Z policji

Poszukiwany listem gończym zatrzymany przez jarocińskich policjantów

Policjanci z jarocińskiej komendy zatrzymali 52-letniego mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna, poszukiwany listem gończym, uchylał się od wyroku przez kilka miesięcy. Wczoraj został przewieziony do Zakładu Karnego.

Poszukiwany mężczyzna w 2022 roku został skazany na karę pozbawienia wolności przez Sąd Rejonowy w Bytomiu. Pomimo orzeczonej kary, sprawca nie stawił się do aresztu. Do wtorku, 20 czerwca br., 52-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, często zmieniając miejsce swojego pobytu.

Gdy mężczyzna był przekonany, że sprawiedliwość już go nie dosięgnie, na jego drodze stanęli policjanci. Wczoraj z samego rana funkcjonariusze podjęli obserwację miejsca wytypowanego jako kryjówka poszukiwanego.

Podejrzenia kryminalnych co do miejsca pobytu okazały się trafione. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Jeszcze tego samego dnia trafił do Zakładu Karnego, w którym odbędzie zasądzony mu wyrok pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

Źródło: KPP Jarocin
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku