iJarocin.pl reklamy
Edukacja

Ponad 4 tys. uczniów rozpoczęło rok szkolny

2021-09-01 13:58:14
Zdjęcie: jarocin.pl
Ponad 4 tysiące uczniów rozpoczęło dziś Nowy Rok Szkolny. Wśród nich jest 530 pierwszoklasistów. - Życzę Wam, aby rok szkolny 2021/2022 był - przede wszystkim – bezpieczny, zdrowy i udany! – zwrócił się do szkolnych społeczności burmistrz Jarocina, Adam Pawlicki.

Długo czekaliśmy na moment, kiedy nasze szkoły wypełni uczniowski gwar. By ten czas trwał jak najdłużej, w sposób szczególny zwróćmy uwagę na przestrzeganie obowiązujących w placówkach zasad i procedur bezpieczeństwa, związanych z pandemią koronawirusa – podkreślił burmistrz Adam Pawlicki  w liście skierowanym do szkolnych społeczności. -  Pamiętając o trudnościach, wszystkich uczniów, dyrektorów, nauczycieli oraz rodziców, pragnę zapewnić o pełnym wsparciu i pomocy naszego samorządu – zadeklarował burmistrz Jarocina.

 

Ze szczególnymi życzeniami włodarz gminy zwrócił się do uczniów, którzy po raz pierwszy przekroczyli progi szkoły. - Niech radość i entuzjazm towarzyszą Wam podczas całej Waszej drogi edukacyjnej, na którą dzisiaj wkraczacie – powiedział. Wszyscy pierwszoklasiści – ponad 530 uczniów ze szkół podstawowych w gminie, otrzymali od samorządu upominki, które z pewnością przydadzą się na nowej, szkolnej drodze.

Źródło: jarocin.pl


Czytaj również

Polub nas na Facebooku