iJarocin.pl reklamy
Jarocin

Pokazy łyżwiarstwa, rozświetlenie choinki i nie tylko podczas otwarcia lodowiska

2021-12-14 14:25:27
11-metrowa miejska choinka rozświetlona została w tym roku przy nowym obiekcie spółki Jarocin Sport. Tam też na najmłodszych mieszkańców gminy czekał Mikołaj z upominkami. Największym upominkiem było jednak otwarcie krytego lodowiska.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali burmistrz Jarocina – Adam Pawlicki, posłowie na sejm RP Dariusz Olszewski i Tomasz Ławniczak, radny sejmiku Województwa Wielkopolskiego – Witosław Gibasiewicz, przewodnicząca Rady Miejskiej w Jarocinie - Karolina Wielińska-Kuś oraz prezes Jarocin Sport – Robert Adamczyk.
 
 
 
Po części oficjalnej rozpoczęły się pokazy łyżwiarstwa synchronicznego i figurowego w wykonaniu toruńskiej grupy La Solail oraz Klubu Łyżwiarstwa Figurowego „Cascade”, który działa w Poznaniu na lodowisku "Chwiałka".
Niezwykłe widowisko sprawiło sporą niespodziankę mieszkańcom, którzy przybyli na otwarcie lodowiska.  
 
 
Na koniec dzieci spotkały się z Mikołajem, który zasiadł w ogromnym 2,5 metrowym tronie, a potem rozdawał upominki i pozował do wspólnych fotografii.
 

Miejskie lodowisko zrealizowane zostało w ramach rozbudowy obiektów Jarocin Sport. Nowoczesne obiekty spółki Jarocin Sport będą również zapewniały możliwość realizowania się w innych sportach, jak np. tenisie stołowym, sportach siłowych, takich jak podnoszenie ciężarów czy sporty walki. Miłośnicy bowlingu będą mieli do dyspozycji 6-torową kręgielnię.Czytaj również

Polub nas na Facebooku