iJarocin.pl reklamy
Ciekawostki

Pochodzi z Jarocina. Powołano go na stanowisko p.o. dyrektora NCBR

Zdjęcie: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Pochodzący z Jarocina dr Paweł Kuch został powołany na stanowisko pełniącego obowiązki dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. 

Sekretarz Stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej Jacek Żalek powołał dr. Pawła Kucha na pełniącego obowiązki dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Funkcję tę sprawuje od 9 sierpnia br.

Dr Paweł Kuch jest radcą prawnym, ekspertem z zakresu negocjacji, M&A, ochrony danych osobowych, tworzenia strategii biznesowo-prawnych i międzynarodowych kontraktów handlowych oraz autorem szeregu publikacji naukowych. Posiada długoletnie doświadczenie w kierowaniu zespołami, zarówno w sektorze gospodarczym, finansowym, jak i badawczo-rozwojowym. Z wykształcenia prawnik i ekonomista. Doktoryzował się na Uniwersytecie w Zurychu.

Przez ostatnie 14 lat prowadził prywatną praktykę, reprezentując podmioty komercyjne z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy, własności intelektualnej, prawa lotniczego i innych. Posiada również 20-letnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej.

Dr Kuch zastąpił na stanowisku dr. Remigiusza Kopoczka, który kierował instytucją od lutego br.

Źródło: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku