iJarocin.pl reklamy
Ciekawostki

Po pierwsze natura czyli Piekarnia - Cukiernia Łobza

Od tygodnia mieszkańcy Jarocina mogą smakować wyrobów piekarniczych i cukierniczych opartych na tradycyjnych recepturach. A to za sprawą otwartej przy ulicy Wrocławskiej 13 Piekarni - Cukierni Łobza. Lody, pieczywo czy przepyszne torty wykonane z naturalnych składników, tego trzeba spróbować!

 

Z dziada, pradziada...

Piekarnia - Cukiernia Łobza jest kontynuacją firmy rodzinnej prowadzonej przez dziadków obecnych właścicieli, którzy założyli ją w 1919 roku przy ul. Poznańskiej 1 w Zaniemyślu i prowadzili ją do wybuchu drugiej wojny światowej.

Po ponad 50 latach firma została ponownie uruchomiona i to w tym samym budynku. Obecnie w jej asortymencie jest szeroki wybór wyrobów piekarniczych i cukierniczych opartych na tradycyjnych recepturach. Piekarnia - Cukiernia Łobza posiada sieć własnych sklepów firmowych oraz współpracuje z ponad 200 sklepami, hotelami oraz restauracjami na terenie województwa wielkopolskiego.

 

 

Pieczywo

Nieprzerwanie od 32 lat w Piekarni - Cukierni Łobza tworzy się pieczywo wkładając w jego produkcje całe serce. Produkowane jest w piekarni w Łęknie, dokładnie tak jak dawniej, według przepisu pierwszych właścicieli. Chleb wypiekany jest tylko na naturalnym kwasie chlebowym, dzięki czemu zachowuje wilgotność. Pieczywo ma lepszy smak, jest zwarte i cięższe średnio o 10-15%.

 

 

Lody 

Firma wykorzystuje tradycyjne receptury, opierając się wyłącznie na świeżych i naturalnych składnikach dostarczanych przez zaufanych, sprawdzonych dostawców. Do produkcji lodów nie używa się gotowych mieszanek. W lodach firmy Łobza znajdują się wyłącznie najpotrzebniejsze naturalne składniki takie jak: mleko, masło, jaja, cukier oraz świeże zamrożone owoce.

 

 

Cały czas trwa świętowanie otwarcia nowego sklepu w Jarocinie.

Właśnie z tej okazji do końca lipca,
właściciele zapraszają na naturalne lody 

w promocyjnej cenie 3 zł za kulkę!

 

Torty i ciasta

W czasie, gdy wiele cukierni dąży do standaryzacji, korzystając z gotowych, kupnych mieszanek, w tej firmie używa się wyłącznie kremów tworzonych własnoręcznie, opartych na naturalnych składnikach - zgodnie z hasłem „po pierwsze natura”. Dzięki temu torty od Łobzy zachwycają nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim wyjątkowym i niepowtarzalnym smakiem. A specjalnością cukierni są cieszące się niezwykłą popularnością na weselach torty na śmietanie.

 

 

Piekarnia - Cukiernia Łobza oferuje także pyszne i oczywiście wykonywane z naturalnych produktów ciasta deserowe, tradycyjne, ciasteczka bankietowe i deserowe czy też wyroby okazjonalne.

 

Otwartość na Klienta

Kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży pozwala firmie służyć pomocą przy organizacji małych, jak i dużych imprez plenerowych, pikników integracyjnych, rodzinnych, firmowych. Piekarnia - Cukiernia Łobza posiada dużą flotę samochodową wyposażoną w specjalistyczne urządzenia chłodnicze, dzięki czemu po wcześniejszej konsultacji zamówiony towar dowożony jest bezpośrednio w wyznaczone miejsce.

 

Zapraszamy:

ul. Wrocławska 13

63-200 Jarocin

tel. 600 436 082
 

Poniedziałek - Piątek

6.00 - 17.00

Sobota

6.00 - 14.00

Niedziela

8.00 - 13.00

 

 

Źródło: Artykuł Sponsorowany

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku