iJarocin.pl reklamy
Straż pożarna

Płonęło poddasze w budynku gospodarczym. Była tam składowana słoma

Zdjęcie: KP PSP Jarocin

W dniu 10 listopada do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w miejscowości Kotlin.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia w wyniku rozpoznania ustalono, że pożarem objęte jest poddasze budynku gospodarczego, w którym była składowana słoma, strażacy zabezpieczeni w sprzęt ochrony dróg oddechowych podali dwa prądy wody w natarciu na palącą się kondygnację. Po wstępnym zlokalizowaniu pożaru nadpalona konstrukcja i resztki słomy zostały wyrzucone z budynku i dogaszone na zewnątrz, na zakończenie działań budynek został sprawdzony jeszcze raz kamerą termowizyjną i skutecznie dogaszony.

W czasie powrotu ze zdarzenia do bazy zastęp GCBA z JRG Jarocin został zadysponowany do pomocy zespołowi ratownictwa medycznego w reanimacji mężczyzny na ulicy Wrocławskiej w Jarocinie. Po dojeździe na miejsce zdarzenia, okazało się, że u poszkodowanego wróciły czynności życiowe. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i pomocy ratownikom w przeniesieniu poszkodowanego do karetki, którą został zabrany do Szpitala Powiatowego w Jarocinie.

Źródło: KP PSP Jarocin
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

ERIKO MOBILNY ŻURAW
OKNA MARCINKOWSKI
Polub nas na Facebooku