reklamy iJarocin.pl
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej
reklamuj się w gazecie internetowej

Okna Marcinkowski producent okien i drzwi PCV

Najświeższe informacje z jarocińskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Jarocinie.
iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Najnowsze wiadomości z powiatu jarocińskiego dotyczące lokalnych wydarzeń sportowych.
FACEBOOK ijarocin.pl
Straż pożarna

Płonął dom jednorodzinny

2021-10-05 08:58:12

Zdjęcie: KP PSP Jarocin
W dniu 2 października doszło do wielu zdarzeń w niewielkim odstępie czasu, do których dysponowano jednostki z terenu powiatu jarocińskiego. Oprócz zagrożeń związanych z usuwaniem owadów błonkoskrzydłych, zastępy dysponowane były między innymi do pożaru auta w miejscowości Strzyżewko oraz wypadku z udziałem samochodu osobowego w miejscowości Wyszki.

Krótko po północy zastępy zadysponowano do pożaru piwnicy budynku wielorodzinnego w miejscowości Chrzan, gdzie działania prowadzono w silnym zadymieniu w sprzęcie ochrony dróg oddechowych. Z budynku ewakuowano łącznie sześć osób, z czego jedna wymagała udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy przez strażaków (tlenoterapia, wsparcie psychiczne, komfort termiczny). Po zakończonych działaniach gaśniczych budynek przewietrzono i oddymiono.


Również po północy wpłynęło zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego konstrukcji drewnianej w miejscowości Antonin. Część jednostek przedysponowano do tego zdarzenia z miejscowości Chrzan. W momencie dojazdu pierwszych jednostek KSRG budynek objęty był całkowicie pożarem. Działania ratowników polegały na podaniu czterech prądów gaśniczych w natarciu na palący się dom. Po zakończonych działaniach gaśniczych dokonano rozbiórki konstrukcji drewnianej i dogaszono pogorzelisko. Działania gaśnicze podczas dwóch pożarów prowadzono do wczesnych godzin porannych.

 

Zastępy wracając do bazy przedysponowane zostały przez dyżurnego SKKP w Jarocinie do otwarcia drzwi do mieszkania w miejscowości Jarocin. Wezwanie dotyczyło starszego mężczyzny, któremu udzielona została pomoc przez lekarza ZRM.


Transport medyczny - Straż Grupa Serwisowa
Fotorelacja

Źródło: KP PSP Jarocin

Znajdują się tutaj z informacje na temat rynku pracy w Jarocinie wraz z ofertami pracy z powiatowego urzędu pracy powiatu jarocińskiego.

Motoinformator

LOMBARD SMOK - Gotówka od ręki

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Reklama internetowa w gazecie

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl