iJarocin.pl reklamy
Gmina Jarocin

Planowany na dzisiaj i czwartek transport tańszego węgla nie dotrze

Zgodnie z informacjami przekazanymi Gminie Jarocin przez WĘGLOKOKS zaplanowane dla nas na środę – 21 grudnia i na czwartek – 22 grudnia transporty tańszego węgla (łącznie 14 transportów na 350 ton) zostały wstrzymane ze względu na warunki atmosferyczne – informują Sebastian Walczak, dyrektor Wydziału Rozwoju w Urzędzie Miejskim w Jarocinie oraz kierownik Referatu Ochrony Środowiska, Mateusz Michalski.

Urzędnicy dodają, że informacje odnośnie realizacji transportów węgla zaplanowanych na piątek - 23 grudnia (7 transportów na 175 ton) otrzymają dopiero w czwartek - 22 grudnia popołudniu. Jak dowiedzieli się telefonicznie, wstrzymane transporty będą przełożone na przyszły tydzień (po świętach). W związku z tym nie wszyscy mieszkańcy gminy, którzy zapłacili pieniądze na zakup tańszego węgla otrzymają go do końca roku.

 

Przypomnijmy, że do tej pory Gmina Jarocin otrzymała 1150 ton. - Zamówione na tę chwilę mamy 1900 ton – wyliczają gminni urzędnicy. Pieniądze na zakup węgla wpłaciło już 1300 mieszkańców. Na tę chwilę 700 gospodarstw domowych otrzymało węgiel, a na dostawę nadal czeka 600 gospodarstw, które wpłaciło już pieniądze na konto gminy.

Źródło: jarocin.pl
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

SALON PŁYTEK CERAMICZNYCH - INSPIRO JAROCIN
HUBUS - OKNA INWENTARSKIE - GARAŻE - KOKANIN
Materiały budowlane Chodorowski
OKNA MARCINKOWSKI
Kostka brukowa Jarocin
Polub nas na Facebooku