iJarocin.pl reklamy
Ciekawostki

Pierwsze informacje o przyszłorocznej edycji Jarocin Festiwal!

Ogłoszony został termin imprezy, która na trwałe wpisała się w kalendarz wydarzeń mających miejsce w Jarocinie i która przyciąga rzesze wielbicieli muzyki zarówno z kraju jak i z zagranicy. Podane zostały też ceny biletów – dla mieszkańców gminy Jarocin będą one o 20 % tańsze!
 
Briefing prasowy odbył się wczoraj po południu w Spichlerzu Polskiego Rocka w Jarocinie. Pierwsze najważniejsze informacje o terminie festiwalu oraz na temat biletów podał Burmistrz Jarocina Adam Pawlicki oraz firma Good Taste Production zajmująca się organizacją imprezy. Wiemy już, że przyszłoroczny festiwal odbędzie się w dniach 13-16 lipca. Na 13 lipca zaplanowano Jarocińskie Rytmy Młodych w Amfiteatrze. Od 14 do 16 lipca natomiast potrwa Jarocin Festiwal - na boiskach przy ul. Maratońskiej.
 
 
 
Już w lipcu 2023 roku w Jarocinie czekać będzie na wszystkich najlepsza polska muzyka, niepowtarzalna atmosfera i wielopokoleniowa publiczność. Zagrają artyści i artystki z kręgu polskiego rocka, punk rocka i muzyki alternatywnej.

Wydarzeniem wprowadzającym w klimat festiwalu w Jarocinie będą Jarocińskie Rytmy Młodych, którym patronować będzie twórczość Andrzeja Nowaka. W czwartek (13.07) w Amfiteatrze publiczność wysłucha finalistów konkursu i pozna zwycięzców głosowania jury. Jarocińskie Rytmy Młodych są wydarzeniem otwartym i bezpłatnym dla publiczności.
 
 
 
Zbliżająca się edycja festiwalu to trzy dni z czołówką polskiej muzyki gitarowej, debiutami i wydarzeniami specjalnymi. Imprezę wyróżnia szeroki program muzyczny, trafiający w gusta publiczności od lat związanej z klasyką polskiego rocka, ale też z nową falą gatunkową reprezentowaną przez młode pokolenie. W line-upie pojawi się ponad trzydzieści zespołów. Pierwszych wykonawców poznamy jeszcze w tym roku.
 
 
 
Festiwal w Jarocinie sięga swoją historią lat 70. XX w. Na dużej scenie swoje pierwsze występy dawali m.in. Sztywny Pal Azji, Kobranocka, Chłopcy z Placu Broni, T-Love, Moskwa, Oddział Zamknięty i wielu, wielu innych.
 
 
 
Dla festiwalowiczów uruchomione zostanie pole namiotowe (dostępne 13-17.07).
 
 
 
Bilety do sprzedaży trafią 1 grudnia - od godz. 12.00. Dla mieszkańców gminy, którzy posiadają Jarocińską Kartę Mieszkańca, przygotowano ofertę specjalną – możliwość zakupu biletów 20 % taniej! (niezależnie od momentu zakupu).   
 
 
 
Organizatorem festiwalu jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production, z którą podpisana została umowa na 5 lat. Przez pierwsze 3 lata gmina będzie wspierać finansowo organizację wydarzenia, a przez kolejne 2 lata całkowitą odpowiedzialność finansową weźmie na siebie GTP.  
 
Współorganizatorem wydarzenia jest Muzeum Regionalne w Jarocinie, a mecenasem - Gmina Jarocin. Partnerem Festiwalu jest Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin.
 

Ceny biletów i karnetów:
 
 
I pula:
Karnet trzydniowy: 199,00 zł
Bilet na pole namiotowe: 79,00 zł
Bilety dostępne od 1.12.22 (g. 12.00) do 21.12.22 (g. 11.59) lub do wyczerpania puli biletów.
 
II pula:
Karnet trzydniowy: 239,00 zł
Bilet jednodniowy: 169,00 zł
Bilet na pole namiotowe: 99,00 zł
Bilety dostępne od 21.12.22 (g. 12.00) do 31.05.2023 (g. 11.59) lub do wyczerpania puli biletów.
 
III pula:
Karnet trzydniowy: 269,00 zł
Bilet jednodniowy: 199,00 zł
Bilet na pole namiotowe: 119,00 zł
Bilety dostępne od 31.05.2023 (g. 12.00) do wyczerpania puli biletów.
 
Bilety w sprzedaży dostępne będą od 1 grudnia, godz. 12:00 na www.eventim.pl/goodtaste.   
 
 
 
Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.   
 
 
 
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (np. na facebooku czy aukcjach internetowych) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.
 
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

Polub nas na Facebooku