Z policji

Pędził Mercedesem drogą krajową

Pędził Mercedesem drogą krajową

Mieszkaniec powiatu jarocińskiego wpadł na zbyt szybkiej jeździe na DK12 w miejscowości Kosowo.

- Około godziny 17:00 na drodze krajowej nr 12 w rejonie miejscowości Kosowo funkcjonariusze zatrzymali do kontroli kierującego samochodem marki Mercedes. 25-letni mieszkaniec powiatu jarocińskiego poruszał się z prędkością 133 km/h na odcinku, gdzie obowiązuje ograniczenie do 70 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 2000 zł oraz 14 punktami karnymi - wyjaśnia Komenda Powiatowa Policji w Gostyniu.

Oprócz tego mieszkaniec powiatu jarocińskiego na trzy miesiące stracił prawo jazdy.





Z regionu


Czytaj również

iJarocin.pl reklamy
WALBET ROZDRAŻEW

iJarocin.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

iJarocin.pl reklamy
Polub nas na Facebooku