iJarocin.pl reklamy
Łazienka

PARAWANY NAWANNOWE POLSKIEGO PRODUCENTA RADAWAY

Parawan nawannowy umożliwia korzystanie z natrysku w wannie i jednocześnie chroni łazienkę przed zachlapaniem. Na rynku odnajdziemy wiele praktycznych modeli przesłon prysznicowych. Warto zwrócić uwagę na te od polskiej marki RADAWAY.

 

Dużą ich zaletą jest wysoka jakość materiałów, z jakich są wykonane oraz łatwość montażu. Bezpieczeństwo i trwałość gwarantują hartowane szkło i dbałość o najdrobniejszy detal. Dzięki różnorodnym rozmiarom bez problemu dostosujemy je do wielkości wanny. Pełnią też funkcje ozdobne i z łatwością znajdziemy model pasujący do ulubionej stylistyki.

 

SZEROKI WACHLARZ PARAWANÓW NAWANNOWYCH W JETA!

 

Parawany nawannowe składające się z dwóch, rzadziej trzech skrzydeł przesuwnych, można rozsunąć na całą długość wanny. Szklane panele rozpościerają się od ściany do ściany, opierając się o dolną krawędź wanny, a czasem również na suficie, gdzie montujemy specjalne prowadnice, po których poruszają się moduły.

Zamykają w ten sposób przestrzeń kąpielową, dzięki czemu przypominają klasyczną kabinę prysznicową. Jeden panel pozostaje przy tym zazwyczaj nieruchomy, drugi zaś pełni rolę drzwi przesuwnych. Parawany z przesuwnym systemem otwierania sprawdzą się na długich wannach, z których korzysta cała rodzina.

Dzięki nim zabezpieczymy przed zalaniem większą część łazienki. Zaletą parawanu dwuczęściowego jest bowiem pełna i skuteczna ochrona przed rozpryskiwaniem wody na zewnątrz. Podobnie jak kabina prysznicowa może jednak sprawiać trudności podczas czyszczenia – zwłaszcza przestrzeni, w której panele zachodzą na siebie.

 

 

Wśród dostępnych na rynku modeli dużą popularnością cieszą się jednoelementowe parawany nawannowe. Parawany z serii Modo New Black zostały stworzone z myślą o najnowszych trendach w projektowaniu łazienek. Wszystkie modele wykonane są z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, tak aby komfort z ich posiadania towarzyszył Państwu każdego dnia. Parawan MODO NEW BLACK posiada przejrzyste szkło oraz powłokę easy clear, dzięki powłokom hydrofobowym krople wody nie utrzymują się na tafli szkła, lecz swobodnie z niej spływają.

 

 

 

GDZIE KUPIĆ PARWANY NAWANNOWE MARKI RADAWAY ?

 

Parawany nawannowe RADAWAY kupicie w salonach łazienek JETA. Zapraszamy!

 

Zajrzyj na oficjalną stronę, zobacz ofertę marki RADAWAY i odwiedź nasz salon stacjonarny JETA, Al. Niepodległości 20 A, Jarocin.

 

 

KONTAKT:

JETA Jarocin

Al. Niepodległości 20a
63-200 Jarocin
531 721 240
jarocin@jeta.pl

 

 

 


 

 

Źródło: *Artykuł sponsorowany
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

SALON PŁYTEK CERAMICZNYCH - INSPIRO JAROCIN
Materiały budowlane Chodorowski
Kostka brukowa Jarocin
Polub nas na Facebooku
SMOK SKUP-SPRZEDAŻ